Wpis z mikrobloga

Hejka,

poszukuje dla siebie powoli roweru do pracy/rekreacyjnego (czyli miejski/trekingowy), szczerze mówiąc nie wiem na co zwracać uwagę, mógłbym kupić Krossa Evado 2.0 + błotniki i pewnie by było ok, ale wolałbym nie wywalać 2k na coś co za 2-3 lata się totalnie rozsypie.

Co bym oczekiwał od roweru? Idk. Byleby był w miarę wygodny i łatwy w eksploatacji i właśnie nie rozsypał się. Budżet jaki chciałbym przeznaczyć to 2k polskich złotych, ale nie zamykam się na propozycję na dodatkowe .5k czy nawet 1k.

#rower #jakirower
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kamellot: Możesz luknąć na ofertę Decathlonu - sam mam od kilku dni Riverside 500 za 1500zł, jeździ się fajnie i choć teoretycznie to cross (choć starsza wersja różniącą się tylko kolorem była określana jako trekking) a nie trekking, jak dokupisz błotniki i bagażnik to wyjdzie na to samo. A w Decathlonie możesz też w razie czego wypożyczyć rower za 50-100 zł na dzień, żeby potestować.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kamellot: No ja tak właśnie zrobiłem, wypożyczyłem przez Decathlon Rent 2x ten rower wpierw w rozmiarze M a potem L bo jestem wzrostowo na granicy. No a kilka dni temu go kupiłem ( ͡º ͜ʖ͡º) Ogółem spoko, radzi sobie na asfalcie/ścieżkach/szutrze/lesie, nie nadaje się na większe kamienie i żwir a dziurawe betonowe płyty niestety czuć fest, to jednak nie jest MTB. Zaletą jest dla mnie brak