Wpis z mikrobloga

W jaki sposób się realizujecie tak aby być z siebie w jakiś sposób szczęśliwym?

Jeśli chodzi o mnie to ciągle pracuję nad swoją psychą oraz dokształcam się, żeby lepiej czuć się w sferze psychicznej.
Co do fizycznej to załatwiają to ciuchy/zakupy oraz rzadziej lub częściej ćwiczę, starając się bić własne rekordy i założone cele, oczywiście wszystkie we własnym tempie.

Otaguję jako #niebieskiepaski bo najbardziej mnie ciekawi jak inni mężczyźni to widzą.
  • 8
@laga_dyga: w takim znaczeniu, że przykładowo gdy jestem sam lub nie mam co robić, staram się przemyśleć moje ostatnie zachowanie, czego mi brakuje w relacjach międzyludzkich, w jaki sposób coś poprowadzić lepiej. Ogólnie jak się polepszyć i w jakim kierunku w życiu się kierować. Podsumowanie krótkie i określenie dalszego kierunku.

@gorzki99 dlaczego przeginam twoim zdaniem? Nie rozumiem.

Wgle fajnie że jakiś odzew jest na mój post!
@Somsiad7231:

gdy jestem sam lub nie mam co robić, staram się przemyśleć moje ostatnie zachowanie, czego mi brakuje w relacjach międzyludzkich, w jaki sposób coś poprowadzić lepiej. Ogólnie jak się polepszyć i w jakim kierunku w życiu się kierować.

Dobry pomysl!
dlaczego przeginam twoim zdaniem? Nie rozumiem.


@Somsiad7231: Chodzi o to ze idealy nie istnieja. Jasne ze nalezy nad soba pracowac ale wszystko z glowa.

Oprocz pracy nad soba nalezy tez z zycia cos miec.

Ciagle dazenie do idealu (ktory nie istnieje bo nie ma rzeczy idealnych) moze wrecz owrotnie wplynac na zycie.

Umiar i rownowaga :) We wszystkim. Taka mam recepte :)