•  

Dlaczego Cygan i Żyd zapewniali dobrobyt w sylwestra?

pokaż spoiler W tradycji ludowej Podkarpacia w wieczór poprzedzający Nowy Rok nie organizowano - jak dziś - hucznych zabaw. Na wsiach pojawiały się natomiast tajemnicze postaci - przebierańcy, zwane drabami lub bekusami. Ich wizyta miała zapewnić urodzaj i dobrobyt. W niektórych rejonach zamiast drabów pojawiały się grupy złożone m.in. z Cygana, Żyda i policjanta. xD

#humor #zyd #cygan #takasytuacja

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wkurza mnie to, że pracodawcy umożliwiają palaczom urządzanie sobie ciągłych wycieczek "na papieroska", gdzie oczywiście dochodzą pogaduszki i ten czas się przeciąga. Niepalący muszą pracować cały czas i nikt im tego nie wynagradza. Chyba też zacznę sobie wychodzić na spacer w zamian za wyjście na papierosa. Do tego palacze się zachowują czasem, jakby palenie było wyborem porównywalnym do brania leków na cukrzycę. Pamiętam, jak kiedyś jedna laska zrobiła awanturę, że "hurr durr to gdzie ja mam palić?! mam wychodzić na zewnątrz? mnie się nie chce!", kiedy kierownik jej powiedział, że w upalne dni nie może palić na balkonie, bo nie ma opcji zamknięcia okien. Może po prostu nie pal, tępa dzido? Dlaczego to w ogóle kogoś obchodzi?
      #pracbaza #bekazpodludzi
      pokaż całość

odpowiedzi (246)

#gry #steam Od @Muve_PL w ramach rekompensaty za to ze wprowadzili mnie w blad i wyslali zly towar otrzymalem 1000 monet na ich stronie xD Dodam ze za gre zaplacilem 200zl i 1000 monet XD Takze oddali mi kase (tzn jeszcze nie doszla) i 1000 monet mowiac ze te 1000 monet to bonus xD

Dziekuje pan muve, to piekna rekompensata naprawde xD Przepraszam za afere, nastepnym razem wezme co dajecie, chocbyscie mi gowno w sreberku wyslali i bede dziekowal ze cokolwiek dostalem xD pokaż całość

odpowiedzi (79)

Proszę wypoki, macie swoje państwo przyjazne myśliwym.

Dziś zapadł wyrok w sprawie myśliwego, który zastrzelił przypadkową osobę. Sąd nie dał wiary myśliwemu, który twierdził że zabity zachowywał się jak dzik (!) i zabójca po prostu oddał strzał nie identyfikując celu.

Wyrok: 1 rok w zawieszeniu plus 10 tys. zadośćuczynienia dla żony zabitego.

http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/a/mysliwy-zastrzelil-czlowieka-jest-wyrok,12588726/

#myslistwo #neuropa #bron
      pokaż całość

odpowiedzi (123)