Wpis z mikrobloga

Jak widzicie kupno iPada na firmę? Są jakieś zagrożenia z perspektywy odrzucenia zakupu przez US? Chciałbym rozliczyć tylko VAT (ryczałt) Jestem programistą na JDG - jak dla mnie wszystko legit i jeżeli miałbym tłumaczyć to mamy tak naprawdę testowanie aplikacji webowych na tablecie, może programowanie, bo czemu nie, przecież da się, no i kontakt mailowy etc. więc no ja zagrożeń nie widzę, ale może jakoś to inaczej wygląda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#programowanie #jdg
  • 7
testowanie aplikacji webowych


@ogiw: No i spoko, to przejdzie. Możesz sobie nawet smart tv kupić jeżeli ma aplikację przeglądarki internetowej, przecież trzeba sprawdzić jak strona na dużym ekranie wygląda co nie? Małego ipada, dużego ipada, tablet z androidem, telefon z androidem. Na wszystkim trzeba sprawdzić jak strona wygląda, urządzenia te używają różnych przeglądarek i mają ekrany o różnej wielkości a przecież zalezy ci na profesjonalizmie i chcesz by strony poprawnie się
ja się nad RTXem zastanawiam


@plasq: co tu się zastanawiać. Masz komputer cały w kosztach to kupujesz część bo się popsuła. Nie masz to miej. 980ti, 1080ti, 3080, 2 kontrole, zero spiny.