Wpis z mikrobloga

Mówcie co chcecie ale te dzisiejsze bajki disney'a wygladaja ochydnie. Te modele wyglądają jak z jakiejs plasteliny, to wygląda #!$%@? tak bezdusznie i nudnie, że naprawdę współczuje tym dzieciakom że muszą to ogladac xd jestem ciekaw czy rodziceim puszczaja to na sile i pozniej jest gadka że "dzieciaki to ogladają" czy dzieciaki same chcą z wlasnej woli to oglądać. Bo ja staram sie na to spojrzec oczami 10-letniego mnie i chyba wolałbym obejrzeć powtórke jakiegokolwiek serialu animowanego z lat ok. 2000 niz ogladać te nowe animowane filmy.

#disney #pixar #kreskowki #cartoonnetwork #kiedystobylo #przemyslenia #przemysleniazdupy
B.....n - Mówcie co chcecie ale te dzisiejsze bajki disney'a wygladaja ochydnie. Te m...

źródło: comment_1662705725S8sjnluk4OCTRKSyI4yBr2.jpg

Pobierz
  • 25
@BadSebastian: Za dzieciaka oglądałem pierwsze Toy Story ze szczęką na ziemi - jak szczegółowa i śliczna jest ta animacja. Jeśli masz mozliwość (disney+) - odpal na chwile wspomniane Toy Story (1995) i choćby jedną z ostatnich animacji "Nasze magiczne Encanto" (2021). To drugie wygląda wręcza jak demo nowej linii telewizorów - pełne ruchu, kolorów, animacji i świateł przy drewnianym Toy Story.
Za gimba w GTA: Vice City tez grafika była fotorealistyczna.
"Nasze magiczne Encanto" (2021). To drugie wygląda wręcza jak demo nowej linii telewizorów - pełne ruchu, kolorów, animacji i świateł przy drewnianym Toy Story.


@Seraphiel: Do tego muzyka z tego była jednym z największych hitów ostatnich lat (pół miliarda odsłon na youtube dla jednego utworu i ćwierć dla drugiego).
@BadSebastian: masz rację. Mega mnie denerwują nowe produkcje wygaldaks do dupy i nie da się oglądać. Magiczne elcantro było złe. Nie mój klimat.... Totalnie całość i ta "Brazylia" i te postacie i wszystko wszystko .
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BadSebastian: bardziej prycham z tego, że w bajkach dla dzieci puszcza się nachalny przekaz kierowany do dorosłych, a nie symboliczny, jak miało to miejsce w przeszłości.
Kobieta silna niezależna, najsilniejsza, najważniejsza, najmocniejsza, ale depresja, presja, idź na terapię przegrywie
Shatter - @BadSebastian: bardziej prycham z tego, że w bajkach dla dzieci puszcza się...
@BadSebastian: Dla HB należą się oklaski za takie uproszczenie animacji, że mogli to puszczać w TV. Za to nie należą im się oklaski za stworzenie jednego konceptu (Scooby-Doo, paczka dzieciaków i maskotka) i powielanie go ile wlezie, nawet nie jestem w stanie zliczyć ile tego było u nich: Captain Caveman, Speed Buggy, Goober and the Ghost Chasers, Jabberjaw i wiele, wiele, wiele podobnych ripoffów