Wpis z mikrobloga

Mam pewien dość spory problem i nie wiem juz co robic.

W zeszłym tygodniu moja dziewczyna powiedziala mi ze jest ze mna w ciąży. Problem polega na tym ze zawsze sie pilnowaliśmy. Gdy miala dni płodne to zawsze zakładałem gumkę (nie taka z biedry gumkę do walenia konia tylko taka dobra z apteki), a w dni niepłodne robiliśmy to bez, ale zawsze kończyłem jej na brzuch (lub plecy), nigdy sie nie zdarzyło zebym w niej skończył.

Powiedzialem jej o tym, i zasugerowałem ze chce zrobic test na ojcostwo, ponieważ to jest praktycznie nierealne zebym to ja byl ojcem. Skończyło sie to wielką kłótnia bo wg niej, ja jej wgl nie ufam, zawiodła sie na mnie, myslala ze nigdy bym jej nie podejrzewał o zdradę, i ze jak ja moglem wgl pomysleć ze moglaby mnie zdradzić.

Nie powiem, zrobiło mi sie glupio troche i narazie odpuscilem ten test. W środku myślę jednak ze jest cos nie tak i wolałabym mieć pewność ze to moje dziecko, jednak bez testu sie o tym na 100% nie przekonam a ona sie broni przed tym rekami i nogami. Moze faktycznie ma racje i przesadzilem trochę oskarżając ja o takie rzeczy ale ja juz sam nie wiem.

Jak myślicie, co powinienem zrobic w tej sytuacji?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #seks
  • 446
@Kenjiy: warto krytycznie spojrzeć na sytuację z kilku perspektyw - jeśli ona była np na pracy zdalnej i byliście ze sobą cały czas to mało prawdopodobne, że miała opcje na zdrady. Ale nie wykluczone.

Z drugiej strony zawsze walenie bez gumy to ryzyko, bo kobiety to nie zegarki i nie zawsze są na czas.

Możliwe też, że to shit test, sprawdza cię co zrobisz, a potem powie, że się pomyliła dostała
@Kenjiy: Jest możliwe, plemniki sa zawarte nie tylko w samej spermie (owszem jest ich wtedy najwięcej) ale i w płynie który jest wcześniej przed spermą przeciskany przez nasieniowody. Płyn ten ma zniwelować odczyny kwaśne/zasadowe mogące uszkodzić nasienie. Dodatkowo nawet dobrej jakości prezerwatywa nie zabezpiecza w 100% przed ciążą.
O ile ja sie znam (a nie jestem lekarzem) to jest tylko jeden 100% sposób na uniknięcie ciąży - szklanka wody.

Mam pewien dość spory problem i nie wiem juz co robic.


@Kenjiy: takich sytuacji jest mnóstwo. I jest na to proste rozwiazanir, na które rząd (chyba żaden) nie chce się zgodzić - obowiązkowy test na ojcostwo. Nie dobrowolny, możliwość jego zrobienia - bo to zawsze wprowadza napięcie do związku, ale obowiązkowy. Ja nie chcę, wierzę ci, ale mus to mus ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko ile wtedy
@Kenjiy
A sprawdzaliści dni płodne testem owulacyjnym, czy na oko liczyliscie??
Ile czasu już uprawiaxiw już tak seks w takim systemie (rok, lata, czy może miesiące)
Czy różowa ma okres jak w zegarku szwajcarskim?
Ile według Ciebie trwaja dni płodne?
Ile żyje plemnik, a ile komorka jajowa?
Jak szybko po dniach płodnych zaczynaliścis kopulację bez gumy?

Tu jest tyle zmiennych, że po samym opisie, że jedziesz bez gumy to jest bardzo prawdopodobne,
@Kenjiy to musi być bajt nie można być tak głupim, już pomijam sposoby antykoncepcji ale twoja różowa miała do ciebie zaufanie a ty odplacasz się jej takimi oskarżeniami? Ma dziewczyna rację i najgorsze, że uświadomiła sobie w takiej sytuacji, że jesteś dzbanem.
Nie uważałeś co robisz to rób co uważasz, stare przysłowie a po prostu zachowaj się jak mężczyzna.