Wpis z mikrobloga

Jedną z dróg mojego uczenia się angielskiego jest oglądanie seriali. Ostatnio skończyłem oglądać Przyjaciół i mój wybór padł na the office. Ten serial jest genialny. Skończyłem sezon 1 i za każdym razem mam myśl że właśnie chyba obejrzałem najlepszy odcinek. To jak Ci aktorzy grają te postacie to jest kosmos. Cieszę się że jeszcze tyle odcinków przede mną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#theoffice
Pobierz MrocznyRycerzOrgii - Jedną z dróg mojego uczenia się angielskiego jest oglądanie seri...
źródło: comment_166288784539jwKAuCbS0DTAXpq8MTPM.jpg
  • 14
@jurek512: Ogladam je po ang z napisami po ang. Oczywiście ogladanie to nie jedyny format mojej nauki ale dzieki temu ze czytam te dialogi to latwiej mi wyrazy zapamiętać. Czasami tez jest tak ze jakiegos wyrazu nie znam ale np kontekst mi pasuje wiec zgaduje co to za wyraz , zatrzymuje serial wlaczam transalate i sprawdzam czy mialem racje.
@Towarzysz_Szmaciak: Ściągnąłem za twoją namową "Curb your enthusiasm". Teraz już wiem skąd się wzięły te wstawki w śmiesznych filmikach gdzie na chwilę przed katastrofą wyskakuje "Directed by Robert B. Weide" xD Jestem na razie po 8. odcinkach i jest całkiem spoko, ale jak na razie do "The Office" sporo brakuje. Trochę wydaje się schematyczne: jak Larry z kimś się pokłóci na początku odcinka to ta osoba na 100% pojawi się znikąd