Wpis z mikrobloga

@suqmadiq2ama: Jak się będziesz dawać dymać, to będziesz robił za paczkę fajek ¯\_(ツ)_/¯
I jakieś nowomodne słowa z twittera czy innego tumblera niczego tutaj nie zmienią. Quiet quitting, quiet firing i inne l33t hasła to wymysł internetu, które mają być kontrowersyjne i się klikać.
@mutencath: Uwielbiam tych wyjątkowych co to myślą że zaliczają się za 2000€ do klasy średniej i odnoszą z pogardą do biedniejszych wyrobników. Tak jesteś wyjątkowy, problemy pracownicze cie nie dotyczà bo jesteś inteligentniejszy i lepszy od innych wyrobników

Zaraz sie dowiem że cie w robocie przez kamery pilnuje jakiś pajeet za 2x twoje premium zarobki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@suqmadiq2ama:

Uwielbiam tych wyjątkowych co to myślą że zaliczają się za 2000€ do klasy średniej

Uwielbiam takich, co w głowie tworzą sobie profil rozmówcy łącznie z jego paskiem płacowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

i odnoszą z pogardą do biedniejszych wyrobników.

Wskaż pogardę. Cytatem.

Tak jesteś wyjątkowy, problemy pracownicze cie nie dotyczà bo jesteś inteligentniejszy i lepszy od innych wyrobników

Nie mówię, że problemy pracownicze nie istnieją. Mówię,
@mutencath: Nawet nie wiedziałem że mi bordo wjechało

Uważasz że w czasie takiej inflacji jest ro robienie problemu z niczego? Czy że każdy pójdzie sobie do biura i wróci z 20% podwyżki?

Żyjemy w czasach karteli januszowych, możesz zmienić prace ale to niczego nie zmieni bo dostaniesz tyle samo
@suqmadiq2ama:

Uważasz że w czasie takiej inflacji jest ro robienie problemu z niczego?

Owszem. Uważam, że jeśli zostaniesz wywalony tylko dlatego, że robisz tyle, za ile Ci płacą, to masz pełne prawo zarobić jeszcze na tej sprawie. Ty wiesz, że wypowiedzenie - w przypadku UoP - to nie jest takie hop-siup, nie?

Czy że każdy pójdzie sobie do biura i wróci z 20% podwyżki?

Wskażesz mi, gdzie tak napisałem?
Idzie kryzys,