Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki z #gdansk już pomijam całą kwestię obrażania kierowców, ale patrzcie na to, co ludzie potrafią wymyślić i uważać że to jest dobre. Przecież to się kupy nie trzyma, ktoś wpadł na pomysł zrobienia przejścia na najbardziej zakorkowanej drodze w #gdansk przez jej całą szerokość (╯°□°)╯︵ ┻━┻ jaką amebą trzeba być żeby się jeszcze o to upierać że to jest super pomysł rzucając argumenty że przejście podziemne wieczorem jest niebezpieczne ( ಠ_ಠ) Ja po prostu w to nie wierze, ostatnio zamknęli tunel pod martwą Wisłą, to cały Gdańsk stał przez 3 dni, i najszybszy środek transportu to albo tramwaj albo cichobiegi. A Ci wpadli na genialny pomysł. Brak słów.

Nazwiska nie są zamazane, ponieważ post jest publiczny. Link do posta: https://www.facebook.com/agnieszka.owczarczak.RMG/posts/1948389385416656

Muszę to tak otagować #4konserwy #bekazlewactwa
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (116)

Dziś mija mi 9 lat na wykopie, a ja nadal tak naprawdę nie wiem skąd się wziął tag #kiciochpyta xD #takietam #urodziny

odpowiedzi (59)

Mircy i Mirabelki!
    Dzisiaj (22.09.2017) wyrwano mi 2 ósemki, które wykorzystam w eksperymencie. Mianowicie: jeden ząbek trafi na 365dni do słoiczka z colą, a drugi będzie czekał przez rok jako jednostka porównawcza.

Jeśli ktoś jest zainteresowany wynikiem, który ogłosze 22.09.2018r to dajcie mi znać - a jak nie to dupa cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zeby #glupiewykopowezabawy #cola #eksperyment pokaż całość

odpowiedzi (98)