Dobry mecz ale moim zdaniem trochę wynik zakłamuje jak mecz wyglądał. W pierwszej połowie Barcelona powinna prowadzić: to co miał pedri i lewy trzeba wykorzystać bo to są setki. Bayern nie stworzył w pierwszej połowie żadnej sytuacji.. Zastanawia mnie też czy nie było karnego dla Barcelony. Druga połowa zaczęła się dla Barcelony dobrze bo od razu mieli sytuację i do tego ferelnego rożnego nic nie wskazywało że Barcelona to przegra. Bramka padła totalnie z dupy. Po pierwszej Bramce dla Bayernu dostali drugiego gonga. Nie wiem co obrona zrobiła ale Sane to biegł i nikt go nie atakował. I po tej Bramce Barcelona totalnie siadła na 15-20 minut. Przez ten okres czasu Bayern tłamsił Barcelonę a CI wybijali piłki i nie wiedzieli co się dzieje. Pod koniec coś tam zaczęli grać ale jak się nie wykorzystuje takiej sytuacji jak ma Pedri to nie ma mowy o jakimkolwiek pozytywnym wyniku. Bayern już się nie spieszył tylko grał spokojnie z dwubramkowym prowadzeniem. Bawarczycy wielkiego meczu nie zagrali ale zrobił swoje: brutalnie wykorzystali to co mieli i wygrali. Barcelony bym nie skreślał po jednej porażce bo pokazali, że grać potrafią i brakło szczęścia. Ta drużyna ma bardzo duży potencjał.
#mecz #fcbarcelona #bayernmonachium #ligamistrzow #pilkanozna
  • 11
@thority: Zgadza się dlatego z pewnością Barcelona musi poprawić skuteczność. Lewandowski miał jedną setkę a Pedri 2. Z tego musi paść jakaś bramka. Jeszcze jakby Pedri trafił w tej 70 minucie na 2:1 to Barcelona mogłaby jeszcze powalczyć. A bramka dziś jak zaczarowana.
@fajq: to chyba nie jest tak, że z takim Lewym pracujesz nad skutecznością, po prostu pech dzisiaj. Mam tez wrażenie, że jednak psycha mocno siadła już po pierwszej bramce.
@pepe674850678945768943: Raczej tylko idioci sugerowali się tym meczem. Przecież to totalnie inna półka przeciwnika. Każdy wiedział, że prawdziwym weryfikatorem będzie Inter i Bayern. Mnie osobiście bardzo negatywnie zaskoczyło to, że Pilzno strzeliło bramkę bo to pokazało że obrona pozostawia wiele do życzenia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fajq: jak w ostatnim było 0-4 do przerwy? Mówisz o tym 8-2? Ani to nie był ostatni, ani nie było 4-0 do przerwy. Przecież w zeszłym roku mieli też bayern w grupie.

A co do meczu, barca grała bardzo dobrze, najważniejsze mecze z Interem w 3 i 4 kolejce które ustawia grupę.