Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
to społecznie nie rozumiane i głupie ale jedyne co chciałbym robić w życiu to uprawa i pomaganie poprzez medyczną mj. Zajmuję się uprawą już 12 lat, widziałem profesjonalne uprawy, rozmawiałem z expertami z branży i pomogłem wielu ludziom z twardnieniem rozsianym, epilepsją, po chemioterapii a nawet osobom z autyzmem. Strasznie mnie dołuje nastawienie większości społeczeństwa do realiów stosowania mj i jak wiele mitów przekłamuje prawdziwe korzyści! Mimo, że mam "prawdziwy" i legalny zawód to w sercu wciąż pozostaje wyrwa związana z marzeniem o uprawie i pomaganiu i faktu istnienia ściany której nie przeskoczę chyba, że posunę się do nielegalnych działań na które nie mam już siły po tylu latach

Czekam aż w PL będą do tego warunki ale jeżeli macie możliwość i odwagę, proszę - edukujcie swoich najbliższych, że konopie nie są tak złe jak myślą. Oczywiście mogą być złe jeżeli są wykorzystywane w nieodpowiedni sposób ale tak jest z każdą rzeczą na tym świecie! W PL jest widoczna zmiana poprzez medyczną mj, ale nadal jest za droga i mało jest odmian chociaż potencjał jest ogromny! Sorry za wysryw, po prostu mi smutno

#marihuana #wykopjointclub #polska #medycyna #smutnomiboniemogespelniacmarzen

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6320ef3625419e4847c2a814
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 9
@Dyspenseria: miesiąc codziennie max jeżeli to standardowa pojemność. Ogólnie chodzi mi o to samo, co napisałeś. To rozróżnianie na medyczną i rekreacyjną to krzywda i dezinformacja.Jeden będzie ćpunem, a drugi pacjentem? To chore. I jeszcze ściąganie surowca z zza oceanu. ()
Edukacja i dekryminalizacja to jedyne czego potrzebujemy.
@Palexpres: zgadzam się, ja w sumie promuje medyczną mj z 2 powodów, szkoda mi osób, które dostają wyrok za posiadanie. Dla mnie jest to skandal i po prostu jest mi smutno z tego powodu...

Drugi powód to osoby starsze, jak jakaś babcia zacznie jarać to może przekona swoje koleżanki z parafii i rodzinę, w ten sposób krusze beton. Co najmniej 10 klientów w tygodniu w sklepie to osoby powyżej 60 roku
@Dyspenseria: Dla mnie to skandal, że " zabrali rękę, a oddali palec " w postaci "medycznej" , czy cbd. Skandal, że większość się z tego powodu cieszy. U mnie to powoduje smutek. Jednocześnie jestem pełen zrozumienia dla niedawnych "ćpunów" ( tak nie uważam dlatego cudzysłów) wyrabia recepty i stają się pacjentami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do ostatniego zdania, to nic dziwnego. Jak się zagłębić w stare