Wpis z mikrobloga

@Erravi: O kurde zawsze się przed tym broniłem, ale coś w tym jest xD Pamietam jak raz po całym dniu na uczelni poszedłem wieczorem ze znajomymi się bawić, wróciłem o 5 do domu, spałem do 8 i pojechałem (oczywiście jako pasażer) na jakiś wyjazd ze znajomymi, gdzie tez chlałem. Ogólnie to nie był dla mnie problem umówić się z kimś na 12:00 dzień po imprezie. Dziś bym umarł. Choćby mnie babcia
Przede wszystkim jesteśmy starzy, jak miałem 20 lat mogłem się #!$%@?ć cała noc i rano jak młody bóg wyglądałem, dzisiaj po 30 wystarczy, zę nie spiję co najmniej 7 h i możecie mnie na noszach wynosić


@Erravi: mając 20 lat grałem latem w siatkę na wsi ze znajomymi. Od 18-19 do ciemności aż piłki nie będzie widac.

2 tygodnie temu po 10 latach poszedłem na halę pograć 1,5h w siatkę i
@Trzezwiak: Otóż to. Ludzie regularnie wychodzą gdzieś z domu ze znajomymi w wieku 10-25 i są wprawieni, ich organizm to maszyna, a potem kapcanieją i dziadzieją w domu i zdziwko, że kręgosłup po 30 boli od krzywego spania, albo regenerują się 2 tygodnie po grze w piłkę nożną. Przypomnę tylko, że ruch jest najważniejszym komponentem i stoi u samej podstawy piramidy ruchu i żywienia, czyli możecie zdrowo jeść, a i tak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jestem_Tutaj: @Erravi: to nie jest śmieszne nic a nic
Dobijam do 30 i w zeszłym roku poślizgnięcie się na lodzie które nawet nie skończyło się upadkiem, skutkowało niewstawaniem z łóżka przez 2 tygodnie i 2 miesięczną rehabilitacją.
W wieku 9 lat spadłem głową w dół na ziemię z 3m balkonu, otrzepalem się i poszedłem bawić dalej.
Niestety mnóstwo ludzi po studiach jedynie pracuje i śpi i to wszystko. A jesli już zmusza się, żeby ruszyć na silke, to maszyny i zero wolnych ciężarów.


@Trzezwiak: Mam 39lat, jakbym się nie rozgrzał, to i tak ze dwa razy w roku coś złapię po siłowni - a to nadgarstek, a to klasyka plery. Rzucam to już raczej, teraz tylko rower i tyle co w robocie/na ogrodzie siłowania się.. Wcześniej na
Niestety mnóstwo ludzi po studiach jedynie pracuje i śpi i to wszystko. A jesli już zmusza się, żeby ruszyć na silke, to maszyny i zero wolnych ciężarów.


@Trzezwiak: to nic nie daje. przynajmniej u mojego wujka. nap y erdala ciezary od 20 roku zycia i tez go lamie. no ale w sumie ma 50 lat xD