Wpis z mikrobloga

Czy #allegro mogłoby zapamiętywać ostatnio wybrany paczkomat, a nie resetować go zawsze do "najbliższego"?

Bo ten co mi się wybiera NIE JEST najbliższy, w sensie może i kreską po mapie najbliżej czy coś, ale to totalnie niemoje zadupie, góry, doliny, zakręty, zamiast płaską drogą do miasteczka obok, w którym przy okazji zrobię zakupy, ale jest pewnie 0,1 km dalej w linii prostej

już dwa razy przez przypadek wybrałem nie ten paczkomat, teraz dodatkowo mam kontuzję i muszę jakoś wyzdrowieć w dwie doby, żeby lecieć na zadupie po paczkę -.-

#zalesie #inpost
  • 6
@dzek: jak masz zdrową rękę to czemu nie zadzwonisz do infolinii inpostu zgłosić prośbę o przekierowanie paczki do innego paczkomatu?

o ile jeszcze nie został wydany do doręczenia

co się zaś tyczy alegro to zapamiętuje od dawna ostatnio wybrany paczkomat
jak masz zdrową rękę to czemu nie zadzwonisz do infolinii inpostu zgłosić prośbę o przekierowanie paczki do innego paczkomatu?


@Dibhala: nie wiedziałem, że tak można, ale już w paczkomacie leży
@Dibhala: @cherrz: kiedyś zapamiętywał, teraz mi resetuje, przecież nie zamówiłbym do paczkomatu, do którego nigdy wcześniej nie zamawiałem, gdyby nie to, że allegro mi to tak przestawia. Mieszkam w jednym miejscu od paru lat, nigdy paczkomatu nie zmieniałem, bo nie zamawiam dla innych z mojego konta ani nic z tych rzeczy

od jakichś 2 miesięcy mi tak przestawiają za każdym razem
@dzek: wina ewidentnie nie leży po stronie alegro tylko przeglądarki jakiej korzystasz

wczoraj kupowałem dwie rzeczy, w tym jedną z alokalnie
ostatni paczkomat zapamiętany bez żadnego "ale" w jednym i drugim przypadku
@Dibhala: przeglądarka chrome bez jakichkolwiek dodatków, chroma używam właśnie tylko i wyłącznie do finalizacji transakcji, żeby mi przypadkiem nic z normalnej przeglądarki nie blokowało płatności i innych rzeczy

aktualnie strony pisze się pod chrome i jak zadziała też na innych to fajnie, więc nie podejrzewałbym tu niczego

Na 99% bug allegro, ale jeżeli u innych działa dobrze to możliwe, że ma to związek z czasowym wyłączeniem mojego dotychczasowego paczkomatu, sytuacja wygląda