Wpis z mikrobloga

GURWA fanbaza #lotr to jednak są dzbany xD

Serial jest naprawdę fajnie zrobiony, pompatyczny, z patosem, okej, ale taki jest Sillmarilion i LOTR.

Efekty specjalne zajebiste, fabuła ciekawa, gra aktorska spoko, dobór aktorów: nienajgorszy.

Ale nie, dzbany będą wystawiać 1, bo krój zbroi Galadrieli się nie zgadza xD

#bekazpodludzi #seriale #amazonprimevideo
biesy - GURWA fanbaza #lotr to jednak są dzbany xD

Serial jest naprawdę fajnie zro...

źródło: comment_1663240966sWEbmi8cMB2qOO0UqfVjDV.jpg

Pobierz
  • 110
@biesy: wiesz każdy ma prawo do własnej oceny. np ty stwierdzasz

fabuła ciekawa, gra aktorska spoko, dobór aktorów: nienajgorszy


a ja uważam że z fabułą wrzucili trochę durnych pomysłów, grze aktorskiej czasem brakuje a dobór aktorów jest również przeciętny i np. gościu grający Arondira jest bardziej elficki niż reszta aktorów których dobrali do ról elfów, zrobili to kiepsko bo raptem udało im się zrobić jednego czy dwa fajne elfy.
Osobiście jakbym
czy burzyłeś się też gdy imdb bez skrupułów cenzurowało negatywne (czy nawet mniej pozytywne) recenzje użytkowników? i to takie, które miały normalną treść i nie były zbiorem hejtu i przekleństw?


@redemptor: nie burzyłem się, bo:

1. co mnie obchodzi imbd?
2. oceny były wystawiane przed premierą, po samych zwiastunach i na tej podstawie masowo szły "jedynki"

Osobiście jakbym miał ocenić to gdzieś bliżej środka skali ale po tej stronie wyższej niż
via Wykop Mobilny (Android)
  • 80
@biesy: Nie wystawiałem oceny ale jakbym miał wystawić po 3 odcinkach to bym rzucił jakimś 3/10.
Efekty specjalne, zajebiste. No i to właściwie tyle. Fabuła? Na razie nie wiadomo do czego w ogóle dążą bohaterowie. Ja rozumiem powolny rozwój, ale tutaj po 3 godzinach nie wiem do końca na co patrzę i dlaczego ci ludzie robią to co robią.
Gra aktorska, nie przyczepie się do nikogo poza Galadriela, która jest nią
o tu obrażasz ludzi którzy mają inne zdanie niż ty


@vieniasn: nie, tu nazywam nerdów piwniczaków po imieniu.

Fabuła? Na razie nie wiadomo do czego w ogóle dążą bohaterowie. Ja rozumiem powolny rozwój, ale tutaj po 3 godzinach nie wiem do końca na co patrzę i dlaczego ci ludzie robią to co robią.


@greven: ja tam kumam. Może to tu leży problem? xD

Ród Smoka póki co zjada ten generyczny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@biesy:

ja tam kumam. Może to tu leży problem? xD

No raczej w #!$%@? storytellingu leży problem, który Ci może umyka bo coś się dzieje na ekranie i są ładne obrazki? XD
Może napisze inaczej, abyś się nie #!$%@?ł na zasadzie "hurr durr nie rozumiesz". Rozumiem co się dzieje, wiem gdzie znajdują się te postacie, ale nie ma w tym żadnego hooka który by mnie zainteresował. Dialogi tutaj nie są pompatyczne
@greven: W zasadzie mogę podpisać się pod całą opinią. Serial przepiękny wizualnie, bardzo mi odpowiada ten styl graficzny. Ale co z tego, jak zupełnie nie obchodzi mnie żaden z wątków. Utknąłem gdzieś w połowie trzeciego odcinka i nie wiem, czy wrócę do ogladania. Z 15 lat temu bym to pewnie oglądał dla samych widoczków, ale teraz jednak człowiek mniej czasu ma i musi jakąś selekcję prowadzić.

Taki Ród Smoka zjada ich