Wpis z mikrobloga

No i co, kochani. Lech Poznań okazał się najsilniejszym zespołem od czasów reprezentacji Polski w koszykówkę, a reprezentacja Polski w koszykówkę okazała się najsilniejszym zespołem od czasów Miami Heat z Dwyanem Wadem. W estetyce dotyczącej sukcesów czujemy się średnio, ale tak samo czujemy się w każdej innej estetyce oraz sytuacji. Dlatego też nie mniej silnie niż przed tygodniem zapraszamy na rozprawy dotyczące:

- w jakim tempie należy wrzucić akcję Krzycha Velde na Wyscouta, żeby ta ruleta przyciągnęła kupców z Turcji, Kataru oraz Arabii Saudyjskiej?
- w jakim tempie należy przepraszać Michała Skórasia za brak wiary w jego dynamiczny rozwój?
- w jakim tempie należy dorzucać papieru do faksu w Bremie, by Werder zdołał zaklepać sobie transfer z Lecha przed Ingolstadtem, Darmstadtem i Cośtamzunggwurstadtem?
- dlaczego to zwycięstwo Lecha Poznań jest logiczne?
- czy należy już przepraszać Brombiego alias van der Booma?
- polska koszykówka. Czy Tim Hardaway Senior i Tim Hardaway Junior podołaliby potężnemu Ponitce?
- Pluta, Wójcik, Zieliński, Prokom Trefl, Puchar Ronchetti, Sylwia Wlaźlak, ŁKS Kosz. Potok dat, wspomnień, nazwisk i czapek Charlotte Hornets.
- ile tematów związanych z koszykówką należy poruszyć, by temat Arkadiusza Milika był dostatecznie zepchnięty na margines?
- może teraz o panu Areczku i jego golu? A nie, może najpierw jednak o Piotrze Zielińskim
- Janie Tomaszewskim
- Zbigniewie Bońku
- bierzmowaniu

No i grande finale: Ekstraklasa x Pro8l3m, osąd zjawiska.

Zapraszamy bardzo serdecznie na nowy odcinek tetryków, zapraszamy bardzo serdecznie do komentowania, plusowania i generalnie wspierania - bardzo nam to zawsze pomaga przeżyć okresy pomiędzy jednym półfinałem koszykarskiej reprezentacji a drugim (czyli między 1971 i 2022 rokiem). Wielkie podziękowania, że cały czas jesteście z nami.

Tag do czarnolistowania: #tetrycy

Tagi tematyczne: #pilkanozna #goalpl #ekstraklasa #lechpoznan #arkadiuszmilik

Link do YT:
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jakub_Olkiewicz: Powiedzieliście dziś, że skopiowali od was wspominanie o problemie w kontekście uniwersum polskiej piłki, a tu Kuba Kwiatkowski zaczyna się udzielać w imieniu reprezentacji na wykopie, niedługo po tym jak wy zaczęliście, dalej się zarzekajcie że nie sterujecie polska piłka i zwalajcie na futbolowych bogów