Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Znam się z jednym facetem od miesiąca. W każdym razie spotkaliśmy się trzy razy - w rym wiele razy rozmawialismy terlefonicznie. Jest mi przy nim swobodnie i czuję się dobrze. Muszę przyznać, że czuję jakąś tam chemię - całowaliśmy się i było sporo dotyku.
Jednak nie poczułam nic głębszego do niego. Nie mamy też na tyle dużo wspólnego, żeby to miało dla mnie przyszłość.
Problemem jest to, że bardzo go polubiłam jako kumpla i jest dla mnie bardzo wartosciowa osobą, więc trudno jest mi zerwać kontakt.
Druga sprawa jest taka, że on się we mnie zauroczył. Codziennie chciałby się ze mną widywać, mówi mi, że go uszczęśliwiam i że zrobiłby dla mnie wszystko. Cały czas o mnie myśli i tęskni.
Oczywiście wszystko z dystansem traktuję.

Niczego mu nie obiecywałam.. ale jest mi bardzo ciężko z myślą, że go zranię odrzuceniem.
Jestem egoistą i po prostu nie chce urwać kontaktu, bo zwyczajnie lubię z nim spędzać czas (też na odległość) i mieć drobny fizyczny kontakt. Z drugiej po prostu się boję go odrzucić...

W sumie nie potrzebuje rady. Chcę się tylko wygadać.
#tinder
#zalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63248730d9b963ed8f167710
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 32
@AnonimoweMirkoWyznania: a #!$%@? tutaj. Dobrze się z nim czujesz? Jest praktyczne porozumienie? To super podstawy do związku. Z czasem Każde zauroczenie znika i zostajesz ze zwykłym platońskim przywiązaniem. Nad uczuciem można i trzeba pracować. O ile nie obrzydza Cię fizycznie to atakuj i skacz na głęboka wodę. To jednak wymaga pracy z Twojej strony
@AnonimoweMirkoWyznania: a #!$%@? tutaj. Dobrze się z nim czujesz? Jest praktyczne porozumienie? To super podstawy do związku. Z czasem Każde zauroczenie znika i zostajesz ze zwykłym platońskim przywiązaniem. Nad uczuciem można i trzeba pracować. O ile nie obrzydza Cię fizycznie to atakuj i skacz na głęboka wodę. To jednak wymaga pracy z Twojej strony


Tylko to. Jak chcesz romansów jak z kina to inwestuj w Harlekiny nie w związki.
@AnonimoweMirkoWyznania: Traktuj to jako transakcje wymienną, jeśli lubisz spędzać z nim czas - spędzaj, jednak od czasu do czasu daj mu tego czego on chce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po czasie mu się znudzi i da ci spokój ( ͡° ͜ʖ ͡°)