Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ukraińcy mistrzowsko wykorzystali moment rotacji RUS jednostek gdzie wymęczone ale o wysokim morale WDW rotowano... mobikami. Efektem był spektakularny sukces i w końcu przełamania RUS obrony a północy. Informacje są bardzo niepewne ale wygląda na to że oś natarcia przebiega obecnie raczej na Petropawłówkę a nie pasem nadmorskim. Co nie dziwi z racji terenu. Odnalazła się też 1 SBPanc :-) Obecnie UA próbują zdobyć/ominąć Dudczany i jar koło niego. Pytanie czy definitywnie zmieniają oś natarcia czy "tylko" omijając punkt oporu RUS w mieście. Sytuacja jest bardzo rozwojowa. Jeżeli Rosjanie nie mają rezerw to znów zobaczymy skok na 20km+ w ciągu tej doby, na razie wygląda na to luzowane i mocno wyczerpane jednostki WDW (sumarycznie pułk) koło Dudczan próbowały stworzyć jakąś linię obrony ale brak wiarygodnych informacji czy Ukraińcy pokonali /obeszli ową linię w Dudczanach i jarze na zachód od niego.

W/w stan to informacje na noc z 2.10 na 3.10 nowsze informacje jak na razie to wróżenie z fusów.

#wolski #wolskiowojnie #ukraina #wojna #wojsko
    pokaż całość

odpowiedzi (28)

Ale ta grupa jest zjebana xD Moderatorki z kocim zapaleniem mózgu wiecznie wiedzą najlepiej i nie pozwalają na żadną dyskusje. Niedawno było pytanie co zrobić, jak kot zaczął po 5 latach nagle jeść monsterę, to kasowały wszystkie komentarze, które brzmiały inaczej, niż "wyrzucić" no i obowiązkowo ostatecznie zablokowały możliwość dyskusji.
    #koty #kot #facebook

odpowiedzi (98)

Nie mogę spać, więc wszedłem sobie na Google Maps, Street View i zwiedzam sobie Kaliningrad. Nie wiedziałem, że tam jest tak ładnie.

#rosja #wojna #ukraina #googlemaps

pokaż spoiler #heheszki #pdk

odpowiedzi (4)