Wpis z mikrobloga

Striełkow nieco rozsierdzony ukraińskim ostrzałem obwodu biełgorodzkiego, kpi z rosyjskiej porażki pod Charkowem

Według doniesień Siły Zbrojne Ukrainy od wczesnych godzin rannych prowadziły ostrzał na terytorium Rosji wzdłuż całej linii granicznej. Co najmniej 8 pocisków zostało zestrzelonych nad Biełgorodem. Wyrzutnie rakietowe przeciwnika atakowały z rejonu Wołczańska, co pozwala po raz kolejny podziwiać głęboką mądrość i talent naszego Sztabu Generalnego. - Przecież, gdyby nasze wojska nie opuściły Wołczańska bez walki, nasza obrona powietrzna nie byłaby w stanie dziś odnieść tak wybitnych sukcesów nad Biełgorodem.

Jeśli chodzi o ostrzał innych osad z artylerii, to... "proszę traktujcie to ze zrozumieniem" - wszak w opowieściach o celach "SOW" [Specjalnej Operacji Wojskowej] nasi przywódcy nigdy nie mówili o bezpieczeństwie obwodu biełgorodskiego (ani innych regionów Federacji Rosyjskiej).


( ͡° ͜ʖ ͡°)

_______________

Info z Ukrainy wrzucam na:
- stronę Puls Zagranicy
- #lagunacontent

Jeśli ktoś docenia moją pracę i chciałby postawić mi wirtualną kawę, to może to zrobić pod tym linkiem.

#ukraina #lagunacontent - autorski tag
Pobierz
źródło: comment_16634188356NBJc2QCjytkW7KDOoXN6R.jpg
  • 11