Wpis z mikrobloga

MANLETYZM to tak ciężka przypadłość, że z automatu powinno się to kwalifikować do wypłacania zasiłku dla niepełnosprawnych. Ostatnio na siłce byłem świadkiem potężnego moggingu i ikonicznego przykładu z dziedzin nauk blackpill science. Jeden chłop miał naprawdę #!$%@?ą i dociętą sylwetkę, mordę prawie jak chad, ale miał tylko 170cm wzrostu. Po drugiej stronie Chłop jak góra 190cm, sylwetkę i mordę miał znacznie gorszą, a mimo tego ostatecznie to ten wzrostak i tak bardziej przyciągał uwagę i budził subtelny podziw. HEIGHTPILL JEST BRUTALNY. Natura.

Wzrost to najbardziej dymorficzna cecha jaka może istnieć. Jest wyżej w hierarchii niż sylwetka i nawet morda. Wyciągnijcie z własnych obserwacji i doświadczeń kto z jakiejś grupy osób wyróżnia się najbardziej i przyciąga uwagę. Zawsze pierwszy "look" zbiera ten najwyższy. Morda schodzi na drugi plan. Nie oszukujmy się. Osoby niskie nigdy nie są odbierane poważnie bo wchodzi tutaj efekt aureoli. Z miejsca traktuje się je mniej poważnie i bardziej dziecinnie. Chłop 190cm nie ważne co by mówił to zawsze z automatu będzie przyciągać większą uwagę, ludzie będą go traktować poważniej i z respektem (znowu efekt aureoli). Napakowany manlet będzie wyglądać po prostu jak krasnolud i ostatecznie TO ZAWSZE TEN WYŻSZY BĘDZIE WYPADAĆ LEPIEJ. Jako heteroseksualny mężczyzna instynktownie zawsze zwracam większą uwagę na wysokich, bo wchodzą w grę pierwotne mechanizmy przywódcy stada, wojownika itp. Nawet nie chcę myśleć ani sobie wyobrażać jak bardzo muszą odbierać to KOBIETY i jakiego #!$%@? mają na tym punkcie w kwestii doboru partnera. W ich gadzich mózgach krasnolud 170cm jest z automatu traktowany jak powietrze. Po prostu nie istnieje. Wysoki, ale brzydki chłop ma większe szanse na znalezienie partnerki, niż niski facet z dobrą mordą i sam byłem tego wielokrotnie świadkiem. Popatrzcie tylko na załączone zdjęcie - Kto wydaje się bardziej dominujący i pewny siebie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przypominam, że średnia wzrostu wśród młodych to już ~181cm. Natura.

#blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow #redpill #wzrost #natura ##!$%@?
Fekalny_okuratnik - MANLETYZM to tak ciężka przypadłość, że z automatu powinno się to...

źródło: comment_1663457480mryntSddoSG2OyoC2GFaP4.jpg

Pobierz
  • 20
@Fekalny_okuratnik: Jakby nie patrzeć wszystko najczęściej sprowadza się do gadziego mózgu. Większy = silniejszy. Dlaczego większy facet jest imponujący? Dlatego, że twój mózg analizuje sytuacje szybciej niż ty jesteś w stanie to zrozumieć. Już w kilka sekund podświadomie wiesz czy w razie konfliktu facet jest dla Ciebie niegroźny (chudy manlet 165cm), równy czy jest praktycznie ewentualnym wyrokiem śmierci (2m wzrostu i np 40kg więcej od Ciebie). Natura.
@Fekalny_okuratnik: Faktycznie coś w tym jest. Wczoraj jak byłem w sklepie to podjechał czarny mustang. Ze środka wysiadł opalony, napakowany jegomość. Broda fresh, fryzura fresh, ciuchy fresh. Ale co z tego jak chłop miał 165cm wzrostu.
@Fekalny_okuratnik: Tylko, co to zdjęcie ma udowodnić? Bo ten niski koleś, jest brzydki z twarzy w przeciwieństwie do tego wysokiego. Przecież dobra klata to tylko dodatek. Bardzo mało prawdopodobne, aby wysoki gościu o przeciętnej, a tym bardziej brzydkiej twarzy miał jakieś zadowalające powodzenie u kobiet. Niski o atrakcyjnej twarzy w tym czasie zapewne sobie kogoś znajdzie i nie będzie to kobieta 2/10.
Właśnie widziałem, nieraz niskich gości, ale o atrakcyjnej twarzy i oni mieli powodzenie. Nawet czasami u wyższych od siebie kobiet. Widziałem też wysokich o średniej i poniżej przeciętnej twarzy i ich powodzenie było marne. Oczywiste jest, że wysoki przystojny gościu będzie się podobał kobietom. Jednak sam wzrost bez akceptowalnego ryja, jakimś przeważającym atutem nie jest.
@ehhcokolwiek:
@kamil150794: nie, będzie miał trochę mniejsze bo 7/10 to już naprawdę dobry poziom. Nadal jednak będzie miał zadowalające wyniki nawet jeśli będzie miał kartoflaną polacką feudalną mordę. W najgorszym wypadku jak ktoś już jest serio brzydki w #!$%@? to może przypakować i wtedy będzie budził podziw i mimowolny szacunek u obu płci samą swoją wielkością, niski jak przypakuje to się będą śmiać że leczy kompleksy i tyle. Przejdz się po centrum
Czyli chcesz powiedzieć, że wzrostak z mordą 3-4/10 będzie miał większe powodzenie, niż niższy z ryjem 7/10?


@kamil150794: Jak ktoś tak nieironicznie uważa to już dawno przedawkował copium i nie ma dla niego nadziei XD