Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Nad ranem obudził nas huk przewracanej butelki, po krótkim dochodzeniu okazało się, że napęczniał nam worek z sokiem z Biedronki. Pierwszy raz mamy taką sytuację, soki układamy w tym samym miejscu od kilku lat, nie mamy ogrzewania podłogowego, a sok jest ważny do lipca przyszłego roku. Inne soki leżące obok, także inne soki z Biedronki, wyglądają normalnie.
  W ogóle wygląda, jakby worek na sok miał dwie warstwy i napęczniała zewnętrzna, bo kiedy rusza się kartonem, to sok pływa w mniejszym worku w środku.
  Nie mam paragonu, więc na razie kontaktowałem się z Biedrą na FB, a sok stoi owinięty workiem na śmieci pod prysznicem, bo wydawał dziwne dźwięki i pewnie niebawem wybuchnie, dlatego nawet nie ma mowy o tym, żeby go gdzieś przewieźć (chyba że na oddział paliatywny dla soków ( ͡° ͜ʖ ͡°) : )
  Co myślicie?

  #biedronka #zdrowie #reklamacja #kiciochpyta
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (86)

 • avatar

  Niewielu z was pewnie kojarzy ten film, ale to nic bo nie o nim samym chciałem napisać, chodzi mi głównie o motyw który w nim występuje.
  Mianowicie, ludzkość po 3 wojnie światowej doszła do wniosku że już wystarczy takiej zabawy, no i utworzyła sobie futurystyczny świat, w którym wszyscy biorą lek eliminujący zdolność odczuwania.
  Czyli nie ma morderstw, gwałtów, łez, smutku i rozpaczy, ale nie ma też śmiechu, zachwytu, muzyki, obrazów, kolorów, filmów -nie ma niczego, co wywoływałoby uczucia. Wydaje mi się to ciekawym rozwiązaniem żeby jakoś okiełznać ludzką naturę...

  #wojna #film #przemyslenia
  pokaż całość

  odpowiedzi (61)

 • odpowiedzi (4)