Wpis z mikrobloga

Z ciekawoci obejrzałam 3 pierwsze odcinki programu z Dodą, w którym rzekomo szuka kandydata na męża nr 3

Powiem szczerze, dawno się tak psychicznie nie zmęczyłam. Nie wiem jak można wytrzymać pół dnia z tą kobietą xD

Narcyz, osobowość histrioniczna, ale też nieco unikająca, pełna sprzeczności. Ona nie zna siebie, żyje stworzonym przez rodziców i swoje widzimisię fałszywym ja.

W sumie to przykre, bo jest więźniem samej siebie. Bez dobrego terapeuty, a przede wszystkim bez jej chęci zmiany, raczej nie uda jej się zbudować zdrowej relacji ( ͡° ʖ̯ ͡°) a niby ma wszystko...

#doda #telewizja #patologiazmiasta trochę też #psychologia #zwiazki
Pobierz TantnisKrzyzowiaczek - Z ciekawoci obejrzałam 3 pierwsze odcinki programu z Dodą, w k...
źródło: comment_1663509164D4jvsxxfY6vseWAcgKybgz.jpg
  • 48
@TantnisKrzyzowiaczek: Ja sie na tym nie znam, uwazam ze Pani @Pierona ma duzo racji w tym, ze ona chce blyszczec i wpasowac sie w swoj stereotyp i w to co ma duza ogladalnosc i kreci Julki.

Ale, wydaje mi sie ze to jest gra, w pelni wyrachowany sposob na przedstawienie siebie, swojego ja i swojego zycia w mediach. Ona wie, ze po tym programie beda jezdzic wszyscy szukajacy "misji" w telewizorze,
@TantnisKrzyzowiaczek: Doda naoglądała się Love island - wyspy miłości. Szybko urwała nawet program u Stanowskiego żeby zdążyć na następny odcinek. Zachciało jej się mieć swoją własną wersję wyspy miłości gdzie mężczyźni ją adorują a ona może sobie przebierać mimo jej wielu widocznych wad i coraz niższej wartości na rynku matrymonialnym. Showbiznes nieźle porył jej głowę. W po tym jakich dobierała sobie partnerów do tej pory widać jaki typ mężczyzn lubi- łobuzów,