Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wszędzie widzę szczęśliwych ludzi z udanym życiem i to powód mojej #depresja od wielu lat. Na #instagram wszyscy ładni, wysportowani, przystojni, super kochające się pary i te foteczki ze wspólnych obiadów, wyjazdów, spacerów i to boli bo też chciałbym mieć osobę, z którą to wszystko robię.. Na żywo wcale nie jest lepiej. Spacerując samotnie po mieście widzę ładne pary trzymające się za rękę, w parku szczęśliwe rodzinki, w sklepie w piątek wieczorem parki które kupują alkohol na wieczór bo pewnie im się szykuje romantyczny wieczór we dwoje a w sklepach meblowych młode pary wybierające rzeczy do ich wspólnego mieszkanka. Jednym z moich guilty pleasure jest chodzenie po mieście w jesień lub święta, gdy uliczki/kawiarnie są ładnie przystrojone, w ciągu szarego dnia bije od nich przytulne światło i jest klimat. Widzę wtedy w środku pary, które pewnie przyszły na randkę do jednej z tych przytulnych kawiarni żeby się ogrzać. Żałuje wtedy, że nie mam takiej osoby, z którą mógłbym spędzać czas w takich magicznych miejscach. Za oknem szaro, deszcz a my w przytulnej, ciepłej kawiarni z jakąś fancy kawą. Walentynki to podobny klimat. Te wszystkie kiczowate ozdoby ale nadające klimatu i pary chodzące po galeriach trzymając się za ręce.. to boli ale lubię na to patrzeć bo pobudzą moją wyobraźnie.

#feels #przegryw #samotnosc #przemyslenia #jesien #swieta #tfwnogf #blackpill #relacje #mood ##!$%@? #zwiazki #milosc

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6326d49cca83b03f26753774
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Wszędzie widzę szczęśliwych ludzi z...

źródło: comment_16635115101zXjCVi4S1UgTzvGCS3BQA.jpg

Pobierz
  • 11
@Aldehyd_Glutarowy: Serio? A te lale z wyeksponowanym dużym biustem to są z jakiegoś innego świata? I teraz tak. Kobiety mogą mieć kompleksy przez to że nie mają czym oddychać, tak jak te lale. Mężczyźni mogą mieć kompleksy bo są zbyt mało atrakcyjni w swoim mniemaniu a chcieliby taką wyrwać. I nie mają do nich dostępu. Przecież to są normalne zdjęcia robione smartfonem, kompaktem czy nawet lustrzanką i w żaden sposób nie
@Aldehyd_Glutarowy: To sięga głębiej. Osoby, które mijasz na ulicy lub dopiero co poznajesz też udają, nawet ci co ich znasz to w pewnym stopniu udają. Politycy w telewizorni też udają, celebryci już zupełnie udają, ty sam też udajesz, a nawet jeśli nie udajesz to ludzie odbierają to inaczej niż byś się spodziewał, więc i tak finalnie udajesz kogoś kim nie jesteś (°°
Nemayu - @Aldehyd_Glutarowy: To sięga głębiej. Osoby, które mijasz na ulicy lub dopie...

źródło: comment_16635205080WmhYAZLANH1bPxA0SL9q0.gif

Pobierz
@daro1: ja nie mowie, że to są inni ludzie. Natomiast na Instagrama trafia tylko to, co masz zobaczyć, wszystko najlepsze. Widzisz takie zdjęcia z wakacji jakiejś pary, tylko już nie widzisz zgrzytów między nimi, rzeczywistości. Tylko super wykadrowane zdjęcia. Gdyby życie było tak kolorowe jak przedstawia je Instagram, to by na świecie wojen nie było