Wpis z mikrobloga

@Itslilianka rusz głową i sama ustawiaj runy, hexflashem na bocie idzie z krzaka do krzaka nie pokazując się i enemy nie wie co się dzieje, albo można przez ścianę sflashowac żeby ganka robić, piękna runa
@Tasanga: @Mega_Smieszek: no dobra, ale to że chłopina nie jest w stanie wymyślić jak runę wykorzystać, nie znaczy że jest kupą, ani że to kiepska podpowiedź. Można fajnie omijać wizję w typowych miejscach jeśli się trochę pomyśli, więc nie tylko na hookerach działa.
@Mega_Smieszek: nie będę się sprzeczał, ale ja dasz f przez ścianę i zcheezujesz tym first blooda na topie na 1 lvl, to koleś ma już pograne. Playsy to nie tylko kocie ruchy, przynajmniej w mojej opinii, ale ja nigdy nie wyjdę już z silvera, więc¯\_(ツ)_/¯
@Mega_Smieszek: na poppy też na dive na topa #!$%@? z tribusza dajesz w, e chłopa w ścianę i obesrane majty, jakbym umiał liczyć do 5, to bym do tego grał future market i snowball jak ta lala, niestety nie potrafię takich rzeczy robić( ͡° ʖ̯ ͡°) Jest więcej takich champów przecież