Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #zwiazki #zalesie
Jak mnie coś takiego denerwuje.
Masz dobrą kumpele a ona ci nawija makaron na uszy, że w wieku 23 lat związała się z typem po 50 bo się w nim zakochała i pasują do siebie.
I to, że z nim jest niema żadnego związku z tym że raz na kwartał są na jakiś Malediwach, Islandii, Karaibach itp.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6329506cf9fd30f4fa0d08c7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 42
@userrrr:
no ale niby jak troluję?
na poważnie zachęcam typa / typiarę żeby przyjrzeć się skąd się bierze dana emocja

"ale mnie denerwuje jak 23 letnia studentka jeździ sobie z sugar daddy na wakacje"
o rly?
ale dlaczego to jest dla ciebie denerwujące? też by tak chciał-a? a może jakieś przykre wspomnienia z dzieciństwa? a może głęboka religijność i wszczepione "jak to tak bez ślubu na wczasy?"

ludzie nie mają kontaktu
AgresywnyPaw: mozna calkiem niezle wygladac w wieku 50 lat, wy macie troche nasrane we lbie.

W sumie sam sie zauroczylem w 51lvl babce podczas tych wakacji (mam 31).
I co? zabronisz mi?

Bylismy na obozie sportowym, ona byla z facetem. Ale byla chemia az jak #!$%@?, jak wyjezdzalismy pocalowala mnie w szyje za uchem. Nie da sie czegos takiego zrobic przypadkowo
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: 23 lata i 50 lat to są dwa zupełnie inne światy. Młoda kobieta, która ma życie przed sobą, konczy studia, myśli o zalozeniu rodziny, a stary cap życie już przeżyl, dzieci odhowal wiec to jest zupełnie inna mentalność. Typiara ewidentnie leci na jego hajs

+: patrykjaki, Decebal +1 inny


@userrrr: Nie rozumiesz że są młodzi ludzie którzy są wychowani na starych? są ludzie którzy mają tak #!$%@?ą samoocenę że
@tochybaananas: Nie, nie jestem, bo nie niszcze młodym ludziom życia, potrafie sie starzeć z godnością i nie wykorzystuje "dzieci" bo tacy 20+ dla 50 latków to są dzieci bo takie osoby maja w tym wieku swoje dzieci. Mi by bylo wstyd będąc 50+ spotykając sie z laska ktora jest w wieku mojej dorosłej córki