Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 45
Prawdziwa samotność w dorosłym życiu jest tragiczna. Jak ktoś mnie nie zna, to mam 32 lata, nie pracuję i mam rentę. Mieszkam z rodzicami bo sam bym mieszkania nie utrzymał. Moi rodzice wyjechali na kilka tygodni do dalszej rodziny na drugi koniec polski. Ja siedzę w całkowicie pustym mieszkaniu. Nie mam do kogo gęby otworzyć. Nie mam znajomych od czasu skończenia liceum. Nie mam kolegów. Nie znam nikogo z pracy, bo nie chodzę do pracy, mam niepełnosprawność i rentę. Oprócz tego w moim mieście pada od 5 dni bez przerwy i nie mogę iść na spierdotripa więc cały czas siedzę sam w mieszkaniu i z nikim nie rozmawiam. Byłem tylko 2 razy w sklepie i wróciłem mokry do pustego mieszkania. Teraz będę w ciszy oglądał seriale i filmy przez kilka tygodni bez rozmowy z drugim człowiekiem. Tak wygląda życie neeta i niepełnosprawnego przegrywa po 30. Tak będzie wyglądać moje życie jak rodzice umrą tylko dojdzie do tego bieda. To jest jedna z tych rzeczy której się szczerze boję.
#przegryw #neet #przegrywpo30tce
  • 29
@dziobnij2: Na twoim miejscu szukałbym sobie jakiejś pracy. Jest dużo ofert dla niepełnosprawnych np. w cieciówce. Siedzisz dużo w domu to może znajdź sobie hobby, które by ci potem przyniosło kasę typu tworzenie stron www. Mimo wszystko współczuje sytuacji.
@dziobnij2: Jedziemy na podobnym wózku. Znasz bliżej moją historię, więc wiesz, ze nie baituję. To nie życie, tylko gnicie. Nie cieszy mnie już nic. Nawet seriale. W kółko słucham piosenek (zazwyczaj tych samych), albo leżę w ciszy i myślami błądzę nie wiadomo gdzie, analizuję... Nie tak miało być, ale tak musiało się skończyć. Wszystko na to wskazywało od wczesnych lat szkolnych. U mnie też nic nie da się zrobić.
@dziobnij2: Wrzuciłeś depresyjny wpis, więc widzieli, że nie jesteś jakimś pozytywnym, towarzyskim ziomkiem i wiedzieli, czego się można spodziewać. Niektórzy zaproponowali spotkanie pewnie dlatego, że są empatyczni i lubią pomagać innym, niektórzy są samotni i mają problemy, i też nie mają się z kim spotykać. Jacy "dynamiczni kolesie", jak tu przecież siedzi mnóstwo ludzi, którym się nie układa w życiu? Jaki ma sens wrzucanie takich wpisów, skoro nie chcesz zmienić tej
@dziobnij2: a zrobiłeś cokolwiek, żeby zmienić ten stan rzeczy? niepełnosprawność nie wyklucza podjęcia jakiejkolwiek pracy, możesz siedzieć przy kompie i neetować, ale programować to już nie? Jak jesteś grubasem to odchudzanie jest niskokosztowe. Nie masz ciuchów? Idź do lumpa. Potrzebujesz pomocy to postaraj się jej poszukać na dobry początek
@dziobnij2: musisz pomyslec co z czasem robic - znajdz hobby czy historie, programowanie, filmy itd. itd. siedzac samemu mozna naprawde byc szczesliwy i mowie to z doswiadczenia. Siedzialem zupelnie samemu @dwa miesiace ostatnio (z wyboru) i jakos mi zainteresowania wrocily, pozytywne mysli, generalnie w glowie lepiej. Co jakis czas zdarza sie taki dluzszy okres i to chyba najbardziej satysfakcjonujace momenty dla mnie. Czytalem troche o ludziach ktorzy spedzali czas w izolatkach