Wpis z mikrobloga

Zagrałem w to słynne #fortnite i mam kilka pytań:

1) Jak podziękować kierowcy autobusu. Próbowałem nasikać "B" ale nic się nie dzieje. Nie widać własnego komunikatu? Czy zły guzik naciskam
2) Czy da się jakoś pisać do drużyny, czy wyłączone, bo się dzieci wyzywały?
3) Jest jakiś skrót klawiszowy żeby łatwo wyciszać dzieci, które pierdzą do mikrofonu w jakichś obcych językach
4) Czy są jakieś skróty klawiszowe do lepszej komunikacji z drużyną? F4 i wybieranie to jakaś porażka, bo zawsze źle podpowiada
5) Jak dziala taki miotacz harpunów na sznurku, co ma 10 strzałów, myślałem, że to jak z jakiegoś batmana, czy coś, ale chyba nie (albo nie umiem trafiać)
6) czy są w ogóle jakieś darmowe skórki, tzn. mi nie chodzi nawet żeby ta skórka była ładna, tylko, żeby byla jedna i się nie zmieniala
7) jak ludzie po wygranej grze tańczą czy robią emtoki - jak wygrałem to się gra skończyła
8) jak ludzie grają te szlagiery z radia (tzn. podejrzewam że dzieci wydały grube cebuliony rodziców)
9) jak skakać z dużej wysokości żeby się nie zabić, jak próbowalem to nie włączyła się parasolka i padłem
10) o co chodzi z takim zamkniem calym ze srebra - był tam jakić NPC który przyzywal wilki jakieś - całą drużyną było ciężko ubić to gówno i w sumie nic nie wypadło
11) czy bronie są jakoś balasowane w ogóle, strzelba jedna lepsza niż druga, te szybkostrzelne karabinki do dupy kompletnie
12) na mapie raz spawnował się jakis loot goblin czy inne gówno - dropilo z niego itemy jak się do tego strzelało; to jest losowe czy można jakoś znaleźć?
13) czy da sie jakoś ustawić w itnerfejsie żeby pokazywało z której strony padają strzały
14) czy jest możliwość obejrzeć powtórkę meczu - w sensie byłoby fajnie móc sobie oglądac "z wolnej kamery"
15) widziałem taki filmik jak gość gral w among us, jak to włączyć
16) wylączyli możliwość dodawania drzwi w ścianie którą się postawilo? do końca nie wiem nawet jak to dodać
17) wydaje mi się, że jak daawno temu grałem to był wózek sklepowy na mapie - teraz nie mogłem znaleźć
18) jak gracze wchodzą na jakieś dziki czy coś?
19) jak ktoś wejdzie na dzika to ile ma HP?
20) jak ktoś wejdzie do samochodu, to ile ma HP?
21) jak się wejdzie w drużynie i jedzie samochodem + strzela, to najpierw bierze HP gracza, czy HP samochodu?
22) jest jakaś metoda żeby grać duo albo 3-4 graczy, ale takich co nie biegną na huraa we wrogów, tylko potrafią jakoś łazić razem czy coś?
  • 5
@fledgeling:

odpowiem ci jako niedzielny gracz

1) Jak podziękować kierowcy autobusu. Próbowałem nasikać "B" ale nic się nie dzieje. Nie widać własnego komunikatu? Czy zły guzik naciskam


to nie wiem, b powinno dzialac

2) Czy da się jakoś pisać do drużyny, czy wyłączone, bo się dzieci wyzywały?


pisac chyba nie mozna

3) Jest jakiś skrót klawiszowy żeby łatwo wyciszać dzieci, które pierdzą do mikrofonu w jakichś obcych językach


jak dasz esc
8) jak ludzie grają te szlagiery z radia (tzn. podejrzewam że dzieci wydały grube cebuliony rodziców)

nie wiem o co chodzi


@cppguy: dzięki za odpowiedzi, chodzi mi że przed grą grają różne znane kawałki, podejrzewam, że kupili, ale nie wiem nawet jak to zagrać

konto założyłem dawno temu i chyba dostałem jakieś tańce czy (darmowe i gówniane) kawałki muzyczne

10) o co chodzi z takim zamkniem calym ze srebra - był
16) wylączyli możliwość dodawania drzwi w ścianie którą się postawilo? do końca nie wiem nawet jak to dodać

normalnie, edit i prostokat na 2 pionowo

@cppguy: a który to przycisk jest XD

muszę obejrzeć dobrze wszystkie ustawienia klawiszy :D
@fledgeling: 8 masz skiny które podczas tańca włączają również muzykę. Można je otrzymać w przepustce sezonowej. Jak kupisz przepustkę to grając jesteś w stanie spokojnie zarobić na nową, darmową przepustkę i na jakiegoś skiną ze sklepiku
@fledgeling: harpunem walisz w łowiska ryb i wylawiasz wtedy broń, to lepsze niż skrzynka, możesz też ściągać graczy znad przepaści, jadąc na dziki najpierw strzały zbiera dzik, podobnie jak w samochodzie cię chroni, wchodzisz wskakując na niego od góry, powtórki są i można obejrzeć