Wpis z mikrobloga

demonstrantami to akurat też ochoczo się nasze bagietmajstry zajmowały podczas strajku kobiet czy zwykłymi ludźmi na początku pandemii


@stjimmy: no i moja teza się potwierdziła, #!$%@? wiesz co się dzieje w rosji, w jaki sposób tam OMON zajmuje się demonstrantami. Doucz się zamiast gadać głupoty.

do Węgier dążymy, ale stamtąd do Putina już niedaleko droga.


jakbyś mógł wymienić ilu dziennikarzy zamordowano na Węgrzech to byłbym wdzięczny

I ja obstawiam, że PiS
@jozef-dzierzynski:

OMON zajmuje się demonstrantami.


nie porównałem nas do OMONu, to ty mówiłeś o pałowaniu demonstrantów

ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? Od początku ci pisze, że nie jesteśmy na poziomie Rosji ale do tego dążymy. Czy ja piszę o mordowaniu dziennikarzy? Myślisz, że w Rosji z dnia na dzień jak Putina zaprzysiężono na prezydenta to wbił zamordyzm lvl hard? Czy jednak robiono to w miarę powoli, przejmując media niezależne i quasi
nie porównałem nas do OMONu, to ty mówiłeś o pałowaniu demonstrantów


@stjimmy: no a kto w rosji pałował demonstrantów? Sam porównałeś rosyjskie pałowanie demonstrantów przez omon do strajku kobiet i pandemii w Polsce. Całkowicie nie na miejscu. Poważnie, doedukuj się jak jest w Rosji.

Myślisz, że w Rosji z dnia na dzień jak Putina zaprzysiężono na prezydenta to wbił zamordyzm lvl hard?


Pod koniec pierwszej kadencji Putina jako prezydenta zamordowano Politkowską,
@jozef-dzierzynski: a no to jak nie ma zamachów to nie ma zagrożenia tym, że staniemy się autokracją na wzór rosyjski
Serio, po co mi wmawiasz cały czas jakieś porównanie do Rosji skoro mówię o tym, że po prostu pełzająca autokracja może się tym skończyć u nas tym czym w Rosji
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: domknięcie kwestii mediów, przeprowadzenie odpowiednich wyborów z nadania Partii, polexit
Serio, po co mi wmawiasz cały czas jakieś porównanie do Rosji skoro mówię o tym, że po prostu pełzająca autokracja może się tym skończyć u nas tym czym w Rosji


@stjimmy: równie dobrze można mówić, że u nas skończy się jak w Korei Północnej, już za chwile już za moment. No nie, do Rosji nam bardzo bardzo daleko, do Korei jeszcze dalej. A na głównej wyplusowane posty jak to u nas