Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@WeronikaYass: W sumie to zależy od produktu/usługi.

Np. jestem w stanie zaakceptować czarny humor marketingowców od czasopisma "Nie". Dlatego, że wiem że prowadzi je gruby uszatek który kiedyś był politycznym pachołkiem. Nie szanuję gościa, ale jest zabawny, i z ciekawości mógłbym kupić jego czasopismo. Robi wokół siebie szum, dzięki czemu w ogóle dowiedziałem się o tym czasopiśmie.

Idąc dalej. I tu chciałem podać odwrotną sytuację produktu żywnościowego, jednak serki Danio też
@ZlodziejBilonownic: A no widziałam właśnie ostatniego posta xD

Dlatego się też zastanawiam, od czego to zależy

Już wcześniej jak robiłam ankietę do pracy licencjackiej to ponad !95%! zaznaczyło, że lubi czarny humor, albo "lubi, zależnie od tematyki"
I się teraz tak naprawdę zastanawiam, gdzie są granice czarnego humoru, czy to może kwestia tego, że jakaś randomowa firma używa tego typu żartów, czy jakby inny wykopek z tego zażartował to czy by
Dlatego się też zastanawiam, od czego to zależy


@WeronikaYass: Żeby coś wyszło dobrze musi być naturalne. Testowałem to u siebie i jak masz "wywalone" to humor może złapać i przyciągnie uwagę, ale jak się spinasz, robisz coś z zasady, to łatwo o sztuczność. Ludzie to czują. Tak jest z wieloma rzeczami.