Wpis z mikrobloga

Dostałem 7 zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną w ciągu ostatnich 10-12 dni i już nie wiem co mam robić ¯\_(ツ)_/¯ Nigdy mi się tak nie zdarzyło, bo wcześniej byłem studentem bez większego doświadczenia.

Nie odmówię, bo równie dobrze może nikt się na mnie nie zdecydować, ale część z pracodawców podsyła jeszcze zadania rekrutacyjne i zajmuje mi to wszystko tyle czasu, że sam się gubię i nie pamiętam która oferta czego dotyczyła.

#pracbaza #praca #korposwiat
  • 9
@bartez_94: Teraz mam mieć rozmowę o pracy w 100 % zdalnej i nawet bym nie chciał na tym etapie życia tak pracować. Słabe możliwości rozwoju to daje i poznawania ciekawych ludzi. Taka praca jest dobra, jak się ustatkowałeś i chcesz po prostu robić swoje i mieć spokój i hajs.
@Sok_Mandarynkowy: ja się przeprowadziłem czasowo do 3city i muszę mieć praktycznie w pełni zdalną + bardzo lubię pracować zdalnie. Odpada też czas i koszt dojazdu. Szczególnie czas, gdzie w Krakowie trzeba marnować 1-2h dziennie na dojazd. Wolę wtedy zrobić nadgodziny siedząc w domu.
@bartez_94: Gorzej, jak rpzeprowadzasz się z takiego np Torunia do Trójmiasta i masz pracować zdalnie, to trochę lipa, bo więcej płacisz za wszystko. Ale jak składasz CV do 20-30 firm żeby zrobić sobie zapas rozmów/ofert, to nigdy nie wiesz gdzie finalnie wyląujesz