Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki kochane. Potrzebuje waszej pomocy. Moja córka niedługo obchodzi urodziny i szukam podobnego urządzenia do tego na zdjęciu. Będzie się tym jarać całą zimę. Tylko wolałbym, żeby było nowe. Ryje w necie od 2h i nic. Gdyby ktoś coś, to byłbym wdzięczny. Mam zdrowo curke, ale kiedyś była chora(chwilowo).Tagi dla zasięgu, jestem zdesperowany. #prezent #dzieci #urodziny #bajki #wykopefekt #wykop30plus
Swiety_Marcin - Mireczki i Mirabelki kochane. Potrzebuje waszej pomocy. Moja córka ni...

źródło: comment_166387962853WylBssdx5mQRqir4Rbfh.jpg

Pobierz
  • 19
@Kotouak problem w tym, że musi być nowe. Jestem z matką po rozwodzie i ona tego nie ogarnie i pewnie wyrzuci do kibla. Zła kobieta, to jest ^⁠^(ale jako matka całkiem spoko i kierujemy się dobrem małej). Ja jako "tatuś weekendowy" widzę ja tylko w weekendy. Gdybym był cały czas to ok. Ale niesty odpada. Mimo wszytko dzięki;)
@Swiety_Marcin: no to kumam motyw - wg twojej ex, oldschoolowy sprzęt, który wyszedł dawno temu z obiegu, ma byc nowy, inaczej "zły tata kupił szmelc".


Fajnie, że jakoś dogadujecie się względem małej, ale dobrze dla Ciebie, że się z taką babą rozszedłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)