Gorące dyskusje ostatnie 12h

Zrobiłem sobie pyszniutkie kanapeczki mniam

odpowiedzi (17)

Ku#wa dlaczego glupi ludzie zawsze mysla w ten kolektywistyczny sposob xD?
    Na zasadzie: "mi nie przeszkadzajo cwiczenia do wojska hehe" - no to IDZ KURLA I SIE DOSZKALAJ, w czym problem? xD Dlaczego zawsze pie#dola te haselka, ale to ma dotyczyc wszystkich a nie tylko ich xD?
    Czy jak ja chce kupic nie wiem czerwona kurtke to czekam az wszyscy beda mieli taki przymus bo ja chce xD?

Tak samo z tym zakazem handlu w niedziele - chcesz babo to prosze bardzo masz zakaz i nie mozesz kupowac w niedziele - to nie, ona chce, ale zeby wszyscy mieli zakaz xD

Tak samo imigranci - chcesz przyjmowac, to smialo, do siebie na chate, bierzesz odpowiedzialnosc i wszyscy happy c'nie? Otoz nie tym razem, oni chca przyjmowac, ale jako my wszyscy xD

No japie#dole dlaczego takie ameby istnieja?
    Dlaczego nie mozemy zrobic normalnego kraju, gdzie kazdy dostaje to co chce:
    - Popierasz przymusowa sluzbe wojskowa? wspaniale, jutro TY ruszasz w kamasze!
    - chcesz zakaz handlu? Super, od jutra TY masz zakaz!
    - chcesz zakaz aborcji? No problem - TY masz zakaz aborcji
    - chcesz 500+? W porzadku! TY bedziesz na to placil i dostawal (reszta nie)

#polska #obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko #bekazpodludzi
    pokaż całość

odpowiedzi (86)

Płakać się chce jak milenialsi są ruchani w tym kraju. Rodząc się w latach 90 zaczynali od zera bo oszczędności rodziców zostały skasowane przez inflację a dziadkowie nie mieli nic. Wchodząc na rynek pracy powitał ich kryzys z 2008 roku. Część z nich już była za stara na zerowy pit. Akcje rządu podczas pandemii wykosiły większość początkujących biznesów czyli akurat tych założonych przez milenialsów. Ten kto się cieszył że wreszcie odłożył kasę by kupić mieszkanie jest teraz kilkadziesiąt procent w plecy z powodu #inflacja. Obecnie mało kto wierzy że dostanie normalną emeryturę ale z podatków ufundował kolejną nadmiarową emeryturę starym dziadom. Urodzili się w kraju marzącym o byciu częścią zachodniego świata, teraz powoli staje się drugą Białorusią.

A na koniec wisienka na torcie. Będąc już przyzwyczajonym że od państwa nie dostaną nic to otrzymują list a w środku powołanie do #wojsko ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zalesie
    pokaż całość

odpowiedzi (72)