Wpis z mikrobloga

Czy jest na świecie bardziej upodlony naród niż Rosjanie? Od kilkuset lat, czy to za cara, za komuny czy za Putina, ich własna władza ma ich za nic, a oni nie tylko się z tego cieszą, ale sami idą napadać na sąsiadów, żeby swój ruski totalitarny reżim nieść reszcie świata na czołgach. Im samym nikt totalitaryzmu na czołgach nie przywiózł, ale nawet do głowy im nie przyjdzie, żeby we własnym domu posprzątać efekty swojej wieloletniej defekacji.

Polacy za komuny protestowali i bili się z ZOMO, były ofiary śmiertelne np. na Wybrzeżu albo w kopalni "Wujek". Bałtowie bili się z radzieckim wojskiem, które do nich strzelało za Gorbaczowa, gdy chcieli opuścić ZSRR. Ukraińcy tłukli się z Berkutem na Majdanie i też ginęli. Ostatnio Białorusini napi#rdalali się z OMON-em po sfałszowanych wyborach. A kacapy? Silne są wobec słabych i bezbronnych i traktują ich z nieludzkim okrucieństwem, ale silny może im pluć na ryje, a oni będą udawali że deszcz pada. Rzygać mi się chce, jak patrzę na tę turańską tępotę umysłową, brak moralności, mentalność niewolnika i tchórzostwo.

No dalej, dzielny rosyjski narodzie który podobno pokonałeś hitlerowskie imperium, ściągaj spodnie i wypinaj żopę, a ryj wsadź sobie do sracza, bo twój pan niewolników Putin tak kazał.

#wojna #rosja #ruskimir #bekazpodludzi
Pobierz xniorvox - Czy jest na świecie bardziej upodlony naród niż Rosjanie? Od kilkuset lat,...
źródło: comment_1663998572GGdUQ5eklFwEaQumPy8xMK.jpg
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@xniorvox: ruscy to są frajerzy. Nie mam już szacunku do żadnego z nich - dosłownie.
We Francji podniesiesz nie w porę cenę biletu metra o 10 eurocentów to policyjne hełmy będą w powietrzu latać, a te rosyjskie frajerzyny dały się zapędzić do poboru jak barany na rzeź i tak też skończą. Jak barany, zabici na jakimś polu w pierdziszewie średnim w walce o ceramiczny kibel.
@xniorvox: w Iranie dziesiątki ludzi już zginęło w walce z policją z powodu jednej dziewczyny zamordowanej przez policję "moralną". Ruskie się dają wysyłać na wojnę z nie wiadomo jakiego powodu (bo rząd podaje kilkanaście różnych, w tym o dziwo te bardziej sensowne najrzadziej) i tylko garstka najdzielniejszych protestuje (niektórzy od pierwszego dnia wojny gdy się wydawało, że Rosja wygra bez problemu i chwała tym protestującym za to, o dziwo najwięcej widziałem