Wpis z mikrobloga

@alylayl23: szczerze nie mam pojęcia ale może miał z udziałowcami jakieś zapiski, że jeśli jego dzialania i decyzje uderzają w firmę to mogą go #!$%@?ć.

Albo to była jego decyzja, zawsze brał całe zło G2 na swoje barki i byl tarczą która ściągała rozczarowanie twitterowych i redditowych trolli na siebie, może dalej gra tą rolę aby nikt nie atakował jego organizacji ani zawodników.

To w sumie ciekawe zagranie socjologiczne w porównaniu
@NewBlueSky: On sam zdecydował się odejść, przynajmniej taką informację dostali pracownicy.
Chodzi też o to, że przez ten jego 'wybryk' team G2 Valoranta został #!$%@? z współpracy z Riotem itd.
https://www.washingtonpost.com/video-games/esports/2022/09/21/g2-valorant-andrew-tate-carlos/

No cóż, jego bycie sassy czasem się odbija. Wystarczy, że zamknął by jadaczke i nie pisał tego posta, że nikt nie będzie mówił, z kim ma sie kolegować XD
Mi to nie przeszkadza, nie miałam nawet pojęcia kim ten Tate
No cóż, jego bycie sassy czasem się odbija. Wystarczy, że zamknął by jadaczke i nie pisał tego posta, że nikt nie będzie mówił, z kim ma sie kolegować XD


@Erinalle: miał 100% racje w tym co napisał. Normalny człowiek z własną wolą vs marionteka polityczna tańcząca jak faszyści z twittera zagrają.

Spoko, większość ludzi binzesu woli udawać i zarabiać pieniądze, to ja wole kogoś bezwzględnie szczerego ze sobą. Tak samo mam
@NewBlueSky: Wiem o co ci chodzi, mowie tylko, ze jakby tego nie pisal, tylko od razu przeprosil to by pewnie sprawa została zamieciona pod dywan.

Też osobiście mam #!$%@?, ale co poradzić. JEST JAK JEST ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ItsGrN: to liberalowie ktorzy nir maja nic do liberalow. Jestem libertianianiem (neutralny, centralne spojrzenie) i faszysci robis faszystowskie rzeczy. Dlatego sa faszystami.

Stworzenie wzorca i cancelowanie odmiennych ludzi w sposob terrorystyczny to cos co ideslnie opisuje dzialanie faaszystow.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@XkemotX: twitterowcy sie zesrali ze carlos hyl na imprezie z jakims typem. Carlos naisal ze moze robić co chce, zesrali sie jeszcze bardziej. Potem dolaczyly trolle z reddita. Organizacje z na wykorzystały to poruszenie i ezekonaly riot ze g2 nie jest marionetka politycznej poprawnosci i g2 nie dostalo slota w jakijs lidze valorant. Carlos zdecydował zrezygnowac z bycia ceo g2.
@Morskipas: nie ugina sie Carlos ale jego druzyna. Carlos miał w nich #!$%@?, więc terrorysci zaczeli atakowac G2 i innych ludzi z jego okolicy.

Dlatego takie zachowanie należy potępiać. Ci "liberałowie" z nazwy udoskonalili faszystowskie metody i udają, że są liberałami, bo stworzyli definicje w której są "good guys".

W kapitalizmie liczą się zarobki, NA i riot ich #!$%@? bo wiedzą, że to produkt dla NA i tam takie zagrywki polityczne
@NewBlueSky: Realnie nikt nie dawałby o to #!$%@?, ale Riot jest bardzo woke, więc w sumie nie ma się co dziwić, jeśli nie poniosą strat, to będą odwalać. Z chińczykami po prostu nie mogą sobie na to pozwolić.
@Morskipas: riot jest tak bardzo woke, ze jako firma jest znany z klekania do miecza tym kto ma kase i z dramy o wykorzystywanie seksualne pracownikow (pracownic) XD

dlatego ataki terrorystyczne pod tym punktem sa dla nich strasznym zagrozeniem, bo niewatpliwie maja za duzo kasy do stracenia, a licza sie tylko zyski. Juz za duzo zaplacili za wybielanie swojego imienia i rada nadzorcza nie bedzie zadowolona.
NewBlueSky - @Morskipas: riot jest tak bardzo woke, ze jako firma jest znany z klekan...

źródło: comment_166403324045a2jekpZKBIabBWIsg9YW.jpg

Pobierz