Wpis z mikrobloga

Czołem szanowne Mireczki i Mirabelki

Ponieważ wielu z was wspierało mnie na początku mojej przygody z #wlasnafirma śpieszę z małą aktualizacją co u mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z dobrych rzeczy - jaki widać na zdjęciu dorobiłem się podnośnika. Marzyłem o tym od początku mojej przygody z #autodetailing i nie żałuję ani złotówki - w końcu pracuję jak człowiek w normalnej pozycji, a nie wiecznie przygarbiony jak Kryszałowicz (pdk). BHP to także lepsza jakość wykonywanej roboty. Na przyszły rok zostawiam zrobienie podłogi oraz dodatkowe oświetlenie. Udało mi się "wypozycjonować" moją stronę www.wypolerowany.pl - jestem już na 2 stronie (wiem, żadne osiągnięcie) dla wszystkich zapytań, a dla kilku nawet na 1 stronie w top 5. Tutaj serdecznie dziękuję @roooooot za cenne uwagi :)

W zimie chcę się przeszkolić z instalacji folii PPF, żeby przestać odsyłać klientów do konkurencji - myślę, że łatwe samochody będę wstanie samodzielnie wyklejać. Trudniejsze pewnie odeślę do konkurencji zgodnie z zasadą, że nie biorę się za robotę, której nie umiem ¯\_(ツ)_/¯

Z gorszych rzeczy to tak jak u wszystkich drożejące wszystko... Od stycznia prąd skoczył z 800zł MWh do 2600zł MWh (od września) - jest to 3 podwyżka w tym roku. Ja natomiast cen usług nie zamierzam podnosić, ale jestem mniej skory do opustów. Poprawiłem trochę wydajność swojej pracy, więc mam nadzieję, że gdzieś mi się to wszystko zbilansuje.

A widoczna na zdjęciu mazda w całości została pokryta powłokami ceramicznymi. Także Mireczki i Mirabelki z #wroclaw i okolic zapraszam z waszymi brykami na odpicowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#detailing #autodetailing #cardetailing #motoryzacja #carboners #wypolerowany #samochody
Foxio - Czołem szanowne Mireczki i Mirabelki

Ponieważ wielu z was wspierało mnie n...

źródło: comment_166403772234100rjt87SWj5TJqzv3f8.jpg

Pobierz
  • 17
@art212: Bardzo popularny jest pakiet 12godzin - 12 lat mniej czyli mycie, polerowanie, sprzątanie woskowanie. Dla CX-5 to koszt 1300zł. Najczęściej klienci decydują się na rozszerzenie pakietu o powłokę ceramiczną.
@mentotan: Na hasło wykop jest brak zwyżki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Przedmidorrr: PM tools (polska firma) mają różne wersje sprawdź sobie na https://pmtools.pl/
Mój ma udźwig 3 tony, wysokość 1m, cena 13k
@Foxio no ale jak to? cx-5 to tylko trochę więcej powierzni do polerowania niż stara zardzewiała Mazda 6 ;) Chodzi o wielkość powierzchni do pracy, prawda? #pdk