Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  #zalesie #budownictwo #logikarozowychpaskow #zwiazki

  Chyba się rozwodzę bo w sobotę powiedziałem mojej żonie za dużo.
  Zwyzywałem ją od idiotek i debili.
  Mamy 2 dzieci.

  Budowaliśmy dom - kto budował dom z kobietą to się w cyrku nie śmieje, i samo stwierdzenie jak słyszę od kobiety "budujemy" dom no ale mniejsza nie będę się rozpisywał o co chodzi.
  Mieliśmy 600 tys swoich pieniędzy (siedzieliśmy kilka lat za granicą) i 300 tys kredytu - moja żona nie pracuje, zajmuje się dziećmi.
  W październiku odebraliśmy dom i zamieszkaliśmy w nim, wszystkie urlopy, święta na budowie, po robocie na budowie, żeby zaoszczędzić. Złotówkę oglądałem 3 razy zanim ją wydałem na coś.
  Moja żona podczas budowy nie interesowała się niczym, oprócz wybraniem paneli czy baterii, czy wanny ale więcej z tym problemów niż pomocy.

  No i moja żona mnie poprosiła, w czy bym nie mógł wziąć dzieci w sobotę bo ona by chciała sobie w końcu odpocząć i mieć cały dzień dla siebie.
  No okej, ja nie muszę odpoczywać bo przecież pracowanie po 12h dziennie + potem na budowie + załatwianie wszystkiego nie jest tak męczące jak zajmowanie się 3 letnim i rocznym dzieckiem - OKEJ ROZUMIEM.

  No i wracamy w niedziele do domu rano, a dom to jedna wielka jebana ruina.

  Moja żona brała kąpiel w swojej super wolno stojącej wannie, o której było tyle kłótni, bo nie dość że to gówno kosztowało 3500 zł to jeszcze nie ma odpływu tego przelewowego.

  "Ta po co odpływ przelewowy, kiedy ci się woda przelała w wannie"..

  No i moja żona stwierdziła, że będzie siedziała w wannie i oglądała seriale.

  I zasnęła a woda się cały czas lała, i chyba musiała spać z 3 godziny i woda się lać tyle samo bo kompletnie cały dom zalany.
  Cała podłoga w domu do wyjebania, listwy, no wszystko.

  Serio byłem w takich nerwach, że myślałem że jej przypierdolę.
  Człowiek się spinał, żeby zostało tak z 80 tys poduszki finansowej do tego kredytu a tu kurwa mieszkamy miesiąc i trzeba będzie robić remont który pewnie będzie kosztował z 50 tysięcy.

  Spakowałem się, zabrałem dzieci i pojechałem do rodziców. Powiedziałem że mam to w dupie i wrócę dopiero jak to wszystko naprawi, mnie to nie interesuje a jak popłyniesz z pieniędzmi to miej na uwadze, że albo nas zlicytują albo będziemy jeść tynk ze ściany mam to w dupie.

  ---
  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  ID: #6385b5a44bf3873cacece72e
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: jonik
  Wesprzyj projekt
  pokaż całość

  odpowiedzi (420)

 • odpowiedzi (22)

 • avatar

  #pracait #sii #korposwiat #pracbaza

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (11)