Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, czy wśród polskich recenzentów #gry istnieje jakiś, który nie bierze hajsu za "recenzje", czy jedynym, który jest rzetelny, to "Quaz"?

PS Nic bardziej żenującego nie widziałem ostatnio, gdy #nrgeek zrobił "recenzję" "The last of Us", w której powiedział, że cena jest odpowiednia, ale o tym, że dźwięk był w wersji PS3, to już nie wspomniał. Tak samo było ostatnio podczas głośnika, o którym powiedział, że spełnia on jego niskie wymagania, więc myślałem, że cena będzie jakaś niska, po czym wyskoczył z 1300 złotych, co od razu pokazało, że to była "recenzja sponsorowana".

#pcmasterrace
  • 5
@hacerking: Zawsze zadaj sobie pytanie: "Kto za darmo będzie siedział i całymi dniami recenzował gry? Jak taki ktoś ma z tego wyżyć?" Efekt jest taki, że na placu boju zostają ci, co biorą hajs za "recenzje". To chyba najbardziej prawdopodobny scenariusz.
@hacerking: weź pod uwagę że niektórym porostu słoń usiadł na ucho i może to nie ma dla niektórych znaczenia, zasadniczo to takie recenzje są dla klików co i tak się wiedzą czego chcą ¯\_(ツ)_/¯ przykład popatrzmy - co sądzisz na przykład o tych głośnikach? Głośniki Logitech Z-906 THX https://www.ceneo.pl/11380153? po 1300 Znajdziesz mi dobrą recenzje tego czegoś?