Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Przemosz64 Forager za 44pln bodaj (100ml)
Ants
Tree of Knowledge
*Wolf and Otter
Nillerzzzzz Kilerzzzzz
Split
*Pastry Lace
Dribbles
Skinzzzzz

* - nie byly podlaczone bo nic sie nie skonczyło, ale predzej czy pozniej bedzie pewnie okazja sie napić.
@niesmieszny_czlowiek w tym wypadku fanpage browaru, fanpage ich sklepu i ich eventowy fanpage trąbiły, plus było info na jepiwce i u blogerów :).
Powtórka raczej w następnym roku, ale już w innej formie i w innym miejscu. Zapewne jako pełnoprawny festiwal. Mam juz pewne przecieki co bedzie z USA i bedzie nadal bardzo dobrze ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nowik1492: miałem być w Wawie przy okazji Zwanze, ale się wysypało. Może i dobrze bo o Wolf & Otter bym się wkurzał. O ile dobrze pamiętam to jedyne bez dodatków, więc najbardziej by mi zależało.
@dondon pewnie nie podłączone bo najlepiej zniesie próbę czasu w chłodni i podłączone później nadal bedzie smaczne :). Można było wychlać jakąś beczke Foragera to by podłączyli, ale ludzie w Polsce nadal mało wiedzą o światowym krafcie i świadomość jest niska, co sie przeklada na to że takie pozycje to raczej strata niż zarobek i trzeba to ostrożnie podpinać :D.

Na Zwanze też byłem i zgodnie z oczekiwaniami był to zaledwie side
@dondon Nie wymienili hehe, ziomek mi poszedl kupic bo mega kolejki byly przez jakis czas i chodzilismy na zmiane, potem jak poszedlem to lipa ( ͡º ͜ʖ͡º).
Taaak, ogolnie w Polsce to raczej beczki sie nie koncza nigdy na Zwanze. W niedziele jeszcze było na 100%, może jeszcze jest...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nowik1492: no ja w sobotę podskoczyłem do poznańskiej Piwnej Stopy na Vigneronne 21. 8 dni od podłączenia dalej było dostępne i z tego co widzę dalej jest. Nie dziwota, że knajpy nie ściągają takich piw.
@kurczakos1 Panie, to żadna recencja tylko luźny wysryw podczas wizyty na kiblu. Już pominę literówki, które zapewne tam się znalazły. Oczywiście mógłbym użyć kropki ( ͡º ͜ʖ͡º), może kiedyś się zdecyduję.