Wpis z mikrobloga

Ta moja #samotnosc i ##!$%@? mnie kiedyś wykończą.

Miałem dzisiaj 2 sny, w pierwszym miałem odwagę żeby zarywać do dziewczyny, którą poznałem w ów śnie i wszystko zmierzało w dobrym kierunku.
W drugim śnie byłem parą z przyjaciółką i zdążyliśmy nawet jechać na wycieczkę (,)

Nie wiem na #!$%@? podświadomość prezentuje takie obrazy jak to boli mocno

#przegryw #sny #tfwnogf
  • 10
@Jogi4: Oj tak, sny w których się powodzi, w których coś się udaje. Jak wyszło, że mam wadę serca, to zaraz się odpaliły na jakiś czas sny o sukcesach piłkarskich. Jak po miesiącu widywania się ze świetna dziewczyna padła mi pikawa i od 9 msc jest tylko gorzej, to do tej pory dręczą mnie sny. Na przykład, jak to stoi w oknie świeżo kupionego apartamentu nad morzem. Budzę się pełen nienawiści
@Jogi4: niektóre są tak okropnie realistyczne, wręcz #!$%@? świadome. I nawet czuje w nich radość, która występuje na ułamek sekundy po przebudzeniu. Ale dosłownie chwile później zdaje sobie sprawę z tego, że nic z tego nigdy mnie nie spotka. Że najlepsze lata życia przepadły bezpowrotnie, że teraz nie mam już niczego satysfakcjonującego, nie mam już pasji, nie mam planów, pomysłów. Wszystko zostało gdzies tam, w przeszłości i w snach. Przyszłość jest