Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj na "Please stand-up!", gdzie jest to m.in. debiutancka trasa Chabiora jako stand-upera. Moim zdaniem powinna być to też od razu jego ostatnia trasa. Szanuje go jako aktora ale w tej profesji nie ma czego szukać, ze wszystkich wczorajszych występujących był najsłabszy. Dużo bluzgów dla samego bluzgania, skupenie się na tematyce ruchania, hehehe, no ewidentnie brak mu tego czegś, może jego program w tej formie przyjąłby się bardziej 20-30 lat temu wśród pokolenia naszych rodziców. #standup #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #szczecin
Mfalme_Kitunguu - Byłem wczoraj na "Please stand-up!", gdzie jest to m.in. debiutanck...

źródło: comment_166425987347jeStK47dPPYls1mEwnbe.jpg

Pobierz
  • 20
@Mfalme_Kitunguu: no ja właśnie byłem za daleko i tylko się domyślałem że chodziło o alko. Słyszałem tylko wrzaski i widziałem jakąś szarpaninę a potem długie negocjacje o opuszczenie areny. Ochrona nie popisała się tutaj
@Mfalme_Kitunguu: Ale to nic nowego. Jak sobie weźmiemy bardziej rozwinięty rynek jak USA to tam też znane osoby starały się załapać na ten pociąg i na początku zawsze znajdą się osoby, które będą chciały je zobaczyć bo są właśnie znani. Bardzo często wydają nawet swoje speciale , które są złe i nieśmieszne ( patrz Brendan Schaub ). Są pieniądze za bilety, jest fame a ,że materiał słaby to już szczegół.
@Mfalme_Kitunguu: Stand-up stadionowy to zawsze padaka była. Równei dobrze można sobie YT odpalić, bo i tak trzeba się w telebim gapić. Lepsze są kameralne klubowe występy, gdzie jeden komik ma całą godzinę dla siebie.

Październik już ze 3 takie występy będzie miał, bo lato i wrzesień to zawsze sezon ogórkowy.