Wpis z mikrobloga

Społeczność Linuxa to spokojnie 3/4 gimbole ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc nie kumają że mało kto ma czas na walkę z systemem.


@L3gion: no no, a więc wydało się dlaczego wykop działa jak działa jak utrzymaniem go zajmują się gimbole ( ͡° ͜ʖ ͡°) zastanawia mnie tylko jak te wszystkie internetowe serwisy przetrwają skoro już nie ma gimnazjów...
@podjad3k: Społeczność Linuxa jedno a używanie Linuxa profesjonalnie drugie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja mam serwer w domu postawiony na pingwinie a i w pracy ciągle z nim kontakt ale nigdy nie nazwał bym się Linuksiarzem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SaintWykopek: Linux jest fajny, ale nie żeby na nim zwyczajnie pracować.
Jak mi mint ześwirował z dotykowym ekranem laptopa i podłączonym drugim monitorem to sobie dałem spokój. Wróciłem do windy jak biały człowiek ( ͡º ͜ʖ͡º)
Społeczność Linuxa jedno a używanie Linuxa profesjonalnie drugie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja mam serwer w domu postawiony na pingwinie a i w pracy ciągle z nim kontakt ale nigdy nie nazwał bym się Linuksiarzem.


@L3gion: myślę, że większość tej społeczności to jednak profesjonaliści korzystający z niego w celach zarobkowych - ergo pisanie, że 3/4 ich to gimbusy jest delikatnie mówiąc nieprawdą ( ͡° ͜ʖ