Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
ADC to obecnie najbardziej #!$%@?, toksyczna, useless rola w tej grze. Żeby coś robić zwykle potrzebujesz trzech itemów i jesteś uzależniony od swojego suppa, nawet jak wyjdziesz z linii zwycięsko to wystarczy jeden twój błąd i gra robi się jeszcze trudniejsza, wszystko w ciebie wjeżdża a ty masz dwie opcje: spalić summonery, jak nie masz summonerów to umrzeć. Kiedy masz silny botlane i widzisz, że twój jungler #!$%@? do topa to właściwie możesz otwierać bota, bo z reguły enemy jungler myśli i wie, żeby cię kampić xD Z drugiej strony mamy sytuację, gdzie typ na suppie pickuje, nie wiem, Xeratha kiedy już picknąłeś Samirę, lub supp pickuje jakiegoś Thresha w Velkoza i stoi za twoimi plecami, nawet #!$%@? ma czy będziesz miał drugi lvl szybciej, żeby wjechać w przeciwników xD I stoisz pod tym turretem i dajesz się obijać. Jak spampingijesz typa, że go go, jedziemy w nich to daje cię na mute xD Jak turret jest wzięty to typ np. z mida nie pójdzie na bota, po free farmę, tylko stoi z nami we trójkę i pinguje cię, żebyś #!$%@?ł xD No i co, i schodzisz na tego bota sam, bez wizji a enemy się campią w dżungli, żeby cię dojechać. Oglądam streamy z high elo i tam też zdarza się tak, że masz 6/0 a gra przegrana, tylko, że tam potrafią przedłużyć grę i dać się wyscalować. No jak mnie #!$%@? ta rola, frustrujące strasznie to, że jesteś zależny od drużyny przez większość czasu a i tak nawet jak dotrwasz do tych 3 itemów to ktoś jest afk, ktoś się kłóci, ktoś otwiera, ktoś ma 0/16.

Dobra, wyżaliłem się ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#leagueoflegends
Pobierz
źródło: comment_1664433201JDRiwX9nWWwwd7gFg5kZm3.jpg
  • 11
@Towarzysz_Pawulon: Kwestia dlaczego Draven jest op wynika z jego #!$%@? pasywki. Wczoraj oglądałem takiego otp Dravena z EUW, typ w 5 minucie miał już cały item xD A czasami i to nie wystarcza, bo poczujesz się nieśmiertelny w teamfighcie ze trzy razy i oddasz całą przewagę. A jak patrze na tych ziomeczków co tym grają to zdarza się nader często xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Towarzysz_Pawulon: No ja pamiętam, że jak Aphelios był w mecie to na soloQ miał jakieś 43% wr na wysokim elo xD Możliwe, że to wynika z tego, że ludzie, nawet z wysokich dywizji nie potrafią grać wokół jego broni, bo po prostu zwyczajnie nie wiedzą co robią xD

A z takich bonobo championów to zajebiście mi się pyka Varusem. Względnie bezpieczny, poke z daleka, jak ktoś wejdzie to R, E +
@Mega_Smieszek: Mógłbym pisać takie rozprawki co dwa tygodnie, a na reddicie tag adc wygląda tak w całości z przerwami na jakieś przypadkowe pentakille Samirą xD Najbardziej fun rola jak grasz z ziomkami, wymieniacie się info i ustalacie z supportem all-iny; najbardziej depresyjna jak grasz z randomowym supportem i gra się kończy, a ty wołasz "czekajcie, jeszcze jeden item!!!".