Wpis z mikrobloga

Nie widze sensu. Co do uporządkowania to chociaz uznaje sie za eksperta nie mam bladego pojęcia jak sie za to zabrac. Za dużo wątków, za dużo danych - tego jest tyle, że nawet chociaż oglądam non stop od dwóch i pół roku czasem zdarzy sie zauważe że czegoś jednak nie widziałem, lub o czymś zapomniałem
@SmutnyStefan: @sierpien22: serwer discorda można założyć do rozmów ale też - a przede wszystkim do tworzenia kanałów tekstowych i właśnie pod tym względem można to zorganizować - kanały głosowe można na tym całkiem wyrzucić, można pisać o rzeczach które na mirko grożą banem
@blogger Ok, ja tu w sumie jestem od niedawna, zarejestrowalem sie wlasnie z powodu Wronieckiej, żeby mieć źródlo dodatkowego info (to sie w sumie średnio sprawdza, niewiele jest tu osób z dodatkową wiedzą) Discord mnie osobiscie pewnie tez niewiele da, chyba zeby faktycznie bylo cos o czym nie można gadac tutaj, o czym nie wiem.
@SmutnyStefan: Masz może gdzieś uporządkowane wszystko co związane z xiędzem W. w sensie kościelnym? Co xiądz W. robi nie tak podczas Mszy, co zarzuca księżom itp. Z tego co widzę jako jedyny masz jakiekolwiek pojęcie o Mszy Trydenckiej. Chętnie poczytam.