Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem już starym przegrańcem po 30, a ciągle czuje się jak dziecko. Jak widzę uczniów liceum to czuję jakbym w liceum utkwił. Przez brzydotę i przedwczesne łysienie jestem całe życie sam i tak krąże wokoł marzenia o młodzieńczej miłości. Zmarnowane życie. Wegetuję w wynajmowanym mieszkaniu, nic w sumie nie mam, praca w januszexie, od lat nigdzie nie byłem, poza granicami miasta to z 5 lat temu. Po prostu nędzna egzystencja. Trwanie bez celu. Zabrakło parę cm wzrostu, normalnej twarzy i włosów.
#przegryw #blackpill #tfwnogf #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63358dea13aa097904f31876
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: Pogódź się z tym że młodzieńcza miłość nie nadejdzie, tak jak młodość nie wróci. Musisz dojrzeć emocjonalnie i dorosnąć i przestać być w środku wciąż nastolatkiem. Co straciłeś, przepadło, nie nadrobisz tego. Popracuj nad pogodzeniem się z tym. Zmień pracę, zadbaj o zdrowie, ciało.
@AnonimoweMirkoWyznania: Jestem przed 30, ale mam podobne odczucia. Po prostu nie mieliśmy takiego życia jak inni w tamtym czasie i zatrzymaliśmy się w rozwoju. Analogicznie, gdybyśmy nie umieli pisać i czytać, będąc dorosłymi, czulibyśmy się jak dzieci w zerówce, albo i wcześnij.