Wpis z mikrobloga

@Ryshe u mnie pies #!$%@?ł codziennie od północy przez bitą godzine. Ale to nie było zwykle szczekanie tylko wściekłe nawalanie. Jeden telefon i święty spokój. Bez podawania danych, bez zawracania sobie głowy, bez proszenia. U mnie była godzina, u opa jest 6 godzin. Jeśli właściciel nie domyśla się w takiej sytuacji że z zachowaniem jego psa jest coś nie tak, to serio bym się nawet do niego nie fatygował.
@zajete1 bzdura. Owczarki niemieckie są dużo groźniejsze co nawet widać w statystykach gdzie królują- przynajmniej w Polsce . Moje dwa bulle nigdy nawet nikogo nie pogryzły za to owczarek, suka mojego ojca mordowała wszystko co przeszło siatkę ¯_(ツ)_/¯ z 5 psów zagryzła lekko z tego co widziałem + dwa razy mojego kundelka którego znała - kopanie trepem w brzuch i walenie szpadlem po kręgosłupie niewiele pomagało
dlatego amstaff/ pitbull to super psy bo nie drą mordy


@Kurczak2022: mój kolega ma dwa takie i o ile są łagodne jak baranki względem tego jak wyglądają, to drą mordę na całą wieś jak tylko mnie zobaczą
@malinq jeśli przechodzisz obok to nic dziwnego. Tym bardziej że mieszkając na wsi są bardziej terytorialne, ale to nie zmienia faktu że owczarki drą #!$%@?ę bez żadnego wyraźnego powodu- bo wiatr zawial albo na drugim końcu wsi coś szczeka. Czasami mnie nerwy łapią jak cała okolica aż rezonuje od szczekania kundli a moje mają wywalone i śpią 12 godzin jak zabite
K.....2 - @malinq jeśli przechodzisz obok to nic dziwnego. Tym bardziej że mieszkając...

źródło: comment_1664518420ZOx5slOggV9NJWS6LAELha.jpg

Pobierz
@Kurczak2022: No doczytałem i co mi to dało?
Że w poście opisałeś innego psa który jest agresywny to na pewno twój pimpek nic nie zrobi? Co daje to porównanie z opisaniem innego psa? xD

No to jak używamy porównań z dupy to ja też sobie pozwolę:

Powiedzmy ze porównam sobie twojego pitbulla do 75 letniego sąsiada który jeździ 50 lat autem i nie zabił jeszcze nikogo na drodze.
Tylko jest taki