Wpis z mikrobloga

Organizuje #rozdajo . Do wygrania ten 320gramowy potwór oreo. Czekolada jednym słowem zajebista i nie wiem czy jadłem lepsza a jadłem ich sporo.

Warunkiem wygranej jest plusik, zapostowanie jakiejś ciekawostki wraz ze zdjęciem, które z ciekawostka związane być nie musi. Taguje #gruparatowaniapoziomu bo jest tam dużo prymusów. Losowanie w poniedziałek.

#slodycze
Naqrviam - Organizuje #rozdajo . Do wygrania ten 320gramowy potwór oreo. Czekolada je...

źródło: comment_1664539702RGsEeZNTqf2ihwWNDt7ri0.jpg

Pobierz
  • 20
@Naqrviam: czy wiesz, że niektóre gatunki płazińców morskich uprawiają szermierkę na penisy? ten pojedynek decyduje, który z nich będzie samcem a który samicą

przegrany w momencie dźgniecia penisem przeciwnika nie tylko przegywa walkę ale zostaje przez przez przeciwnika zaplodniony oraz traci swój organ do walki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Catmmando - @Naqrviam: czy wiesz, że niektóre gatunki płazińców morskich uprawiają sz...

źródło: comment_1664541042eVuzSybm8QSGSnV9iJCLkE.jpg

Pobierz
Na fladze połączono barwy Francji (niebieska i czerwona) i Hiszpanii (żółta i czerwona)[1], co odzwierciedlać ma francusko-hiszpański nadzór nad Andorą. Na środku flagi znajduje się godło państwowe, łączące symbole biskupstwa Urgell oraz hrabiów Foix, Katalonii i Béarn. Pod herbem dewiza łacińska: Virtus unita fortior, czyli Jedność wzmacnia.

Kolorystycznie identyczne są flagi: Czadu, Rumunii i flaga Mołdawii, ale różnią się od flagi Andory (oprócz herbu pośrodku) tym, że wszystkie te trzy kraje mają
mirekjanuszandrzejcebulak - Na fladze połączono barwy Francji (niebieska i czerwona) ...

źródło: comment_16646149712vlpcfSrZH5Ec3gBXE5TXL.jpg

Pobierz