Wpis z mikrobloga

Atak z użyciem broni jądrowej zjednoczy tylko republikanów i demokratów w obu izbach USA na korzyść demokratów, którzy już teraz mają ponad 1% przewagi przy 9% niezdecydowanych. Da to zielone światło Bidenowi na wyłączenie putina i kremlowskiej mafii zagrażającej światu. Myślę, że najczulsze podbrzusza kraju sterowanego przez człowieka-małpę amerykański wywiad rozpracowuje przynajmniej od ataku na Gruzję w 2008 roku. W szczególności Chinom nie spodobałaby się eskalacja wojny w tą stronę. Moim zdaniem broń jądrowa zostanie jednak użyta przez putina w najbliższym czasie.

  • 15
@cumulus: to prawda, tylko ze to opcja dla Putina, a nie dla Rosji. ruscy nie przelkna porazki i Putin z calym sztabem itd. nie beda mieli czego tam juz szukac. jesli nie wygraja tej wojny konwencjonalnje, to bron jadrowa jest kwestia czasu. juz zreszta doszli do lapanek na ulicy i uzywania broni zakazanej konwencjami. my tu tylko gdybac mozemy, nikt nie wie co siedzi w jego glowie, a z czasem widac
@j0shva:

To ruscy politycy nie przełkną porażki. Jednakże procedury wystrzelenia/użycia broni jądrowej nie dotyczą tylko polityków.

to btw zalezy od szojga, jego i sztabu. oni wszyscy beda skonczeni skompromitowani akurat po porazce XD


Absolutnie nie. Mogą być największymi wygranymi po porażce Putina, szczególnie że we wszystkich mediach promuje się tezę, że to nie wojna Rosji, tylko wojna Putina. Kto zadecydował o "operacji specjalnej"? Putin. Kto ją nakręcał? Putin. Kto zdecydował o
@cumulus: to kogo one dotycza? bo z tego co mi wiadomo to szojgu, ten od sztabu generalnego i Putin, no chyba, ze cos sie zmienilo, to mnie oswiec xD w mediach tak, ale nie rosyjskich, rosja nigdy nie byla krajem, ktory moglby przelknac porazke. duzo Rosjan uwaza, ze Rosja to najlepsza armia swiata itp. nie kieruj sie zachodnim tokiem rozumowania w kwestii ruskich, juz nawet sam przedstawiciel wywiadu wojskowego mowi o
Kto zadecydował o "operacji specjalnej"? Putin. Kto ją nakręcał? Putin. Kto zdecydował o mobilizacji? Putin. Kto anektował obszary? Putin.


@cumulus: a kto ja poparl? przeciez bylo w rosyjskiej tv pokazane spotkanie Putina z Gierasimowem, Szojgu i Zlotowem wszyscy opowiedzieli sie za operacja specjalna i od tego momentu wszyscy razem jada na jednym wozie.
@ortalionowy:

Po pierwsze: ten koleś jest nikim.
Po drugie: jeśli dojdzie do zmiany władzy, wszystkie niewygodne spotkania znikną, a te z zachodu będą fejkami i dowodem, że federacja rosyjska jest atakowana przez wrogie siły związane z NATO.