Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem 32-letnim wiecznie NEET mieszkającym z rodzicami. Właściwie dobrze sobie radziłem w liceum, a nawet byłem, 2 lata na studiach, ale to nie było dla mnie. Po tym wróciłem do moich rodziców i od tamtej pory NEEtuje. Mój tata jest doświadczonym lekarzem, pracującym w szpitalu i w prywatnej przychodni, a moja mama pracuje jako pielęgniarka. Realistycznie, czy mógłbym przeżyć z tym, co mi kiedyś zostawią? Kiedy już umrą, myślę o sprzedaży domu, kupnie kampera i jeżdżeniu po kraju czy Europie, wydając wszystko, co zostawią po sobie. Co o tym sądzicie?
#neet

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #633848e24f2f35c0e2f724a0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jestem 32-letnim wiecznie NEET mies...

źródło: comment_1664635171uLcGV42UQHVtyDsGwvpMNw.jpg

Pobierz
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam dobry humor to Cię nie zjadę. Dam parę rad:

- jeżeli rodzice mają jakąś kasę i Ci ją w miarę dają to ją chomikuj. Nigdy nie wiesz, kiedy się coś nie powiedzie po twojej myśli.
- miej w głowie plan b. Punkt pierwszy to tylko część planu awaryjnego
- utrzymuj bardzo dobre relacje. Nie kozacz ani nie podskakuj. Nic tak nie #!$%@? jak neet który podskakuje
- naucz się
czy mógłbym przeżyć z tym, co mi kiedyś zostawią? Kiedy już umrą, myślę o sprzedaży domu, kupnie kampera i jeżdżeniu po kraju czy Europie, wydając wszystko, co zostawią po sobie. Co o tym sądzicie?


@AnonimoweMirkoWyznania: Mam podobny plan, z tym że wyjazd do cieplejszego kraju gdzie w zime jest min. 10 stopni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania współczuję rodzicom mieć 32 letnego lenia w domu. Ty wiesz, że rodzice po spokojnie z 20 lat jeszcze pożyją albo i więcej a potem okaże się, że majątku nie ma albo nie będziesz spadkobiercom? Plan na życie masz tak strasznie ambitny, żeby tylko życie nie pokazało ci środkowego palca jak wylądujesz na ulicy.
p.s. ile kieszonkowego dostaje się w tym wieku?
Pewnie z 1 mln ci zostawią. Jak to dobrze zainwestujesz, to będziesz dochód pasywny miał.


@Levander: :D :D :D :D :D :D
spłakałem się jak fretka!

ten mityczny milijon? kurna ludzie widać jakie macie odrealnienie!
z chęcią posłucham o tych inwestycjach dających z miliona dostatecznie kasy by w miarę wygodnie żyć