Wpis z mikrobloga

Dziś o 6:10 odszedł najwierniejszy mój przyjaciel, z którym związany byłem od dwunastego roku życia. Za nami wspólna, prawie szesnastoletnia podróż. Cóż, Elton John śpiewał w Królu Lwie o "Kręgu życia" (Circle of Life) i przyznać muszę, że w okolicznościach, w których mój psiak (notabene Simba) odchodzi na dwa tygodnie przed narodzinami mojego syna...to słowa przytaczanej piosenki wydają się być cholernie prawdziwe. Dobrze, że się nie męczyłeś stary przyjacielu. I mam nadzieję, że u kresu żywota dobrze wspominałeś mnie jako swojego pana.


#czworonogi #najlepszyprzyjacielczlowieka #pies #piesel #piesek #doge #mansbestfriend #zaloba #zalobazwykopem #zalobamirkoblogowa #smutno #smutlem #smutek #smuteczek
Pobierz par-in-parem-non-habet-imerium - Dziś o 6:10 odszedł najwierniejszy mój przyjaciel, z...
źródło: comment_Pkg4wPfTN2k2fXPEseFOY4n7QRsVkf4Q.jpg
  • 33
@par-in-parem-non-habet-imerium: W czerwcu odeszła moja najlepsza psinka jaką w życiu miałem. Ponad 11 lat spędziła z moją rodziną, wiem jakie to uczucie, bo traktowana była jak jej członek. Dla mnie to była bardzo smutna nowina, ale na zawsze pozostanie w pamięci. W sierpniu pojawiła się kolejna psinka, miała ją zastąpić, przyjechała taka bidna zapchlona, wychudzona. Po paru miesiącach czuła się już jakby wygrała życie puszysta. Jednakże 1. stycznia podczas spaceru rozszarpał