Przeglądasz archiwalną wersję wpisu.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Szkalujesz - plusujesz. Ten człowiek odbiera mi smak oglądania mojego ukochanego sportu i niszczy fun. Do tego jeszcze wkurwiający styl bycia i pierdolenie głupot. Każdy wywiad to samo, bezpłciowa PRowa gadka, aż słuchać się nie da. Upiję się ze szczęścia jak ten pajac odejdzie z F1 i przejdzie na emeryturę. Kierowca i zespół wybitni to i wyniki są. Najgorsze, że F1 zbyt wiele nic z tym nie robi. Porównajcie sobie to do tego co F1 stawała na głowie lata temu by zatrzymać dominację Ferrari i Schumachera.
  #f1
  pokaż całość

  odpowiedzi (33)

 • avatar

  W ubraniach nie poznałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #famemma

  odpowiedzi (18)

 • avatar

  Wytłumaczcie mi kto ma rację. Bo ja już ochujałem.

  Szedłem dziś Nowym Światem i zauważyłem, że na chodniku leży straszy człowiek, obok jego kule i słonce mu nawala w twarz. Zapytałem, czy wszystko ok, ale nie reagował. No ale był przytomny. Widać było,że był raczej menelem ale no nie chciałem stygmatyzować i uznałem, że być może potrzebuje pomocy.

  Szybki tel na 112 i wysłali karetke. Kazali czekać aż przyjadą. Czekałem, mimo, że trochę mi sie spieszyło. Po ok 10 min przyjechała karetka i lekarzowi jakoś udało się tego człowieka wybudzić. Okazało się, że był zalany w trupa. Pytam więc drugiego ratownika czy jeszcze jestem potrzebny czy mogę już iść. Na co słyszę odpowiedz: Proszę już iść, chyba że chce Pan mandat 500 zł za nieuzasadnione wezwanie. Trochę mnie to oburzyło, bo to chyba nie mój obowiązek wiedzieć czy ktoś jest pijany. Poza tym, 112 mogło wysłać Policję również, bo tam akurat jest patroli mnóstwo (w czasie gdy czekałem przejezdzały dwa patrole i żaden się nie zatrzymał).

  I teraz kto ma rację - ratownik dobrze zaaragował? Czy jednak ja miałem rację dzwoniąc do nich zamiast np. na Straż Miejską? Dodam, że gosc leżal w ten sposób, że mnóstwo ludzi się interesowało, czy wszystko jest ok.

  #warszawa #polska #ratownictwo
  pokaż całość

  odpowiedzi (81)