Wpis z mikrobloga

@StrasznyJanusz: Sory, że znowu zawracam głowę, ale kojarzysz może dokładnie, w którym dokładnie sklepie tej sieci Delikatesy Kocyk w Krakowie widziałeś ostatnio tę waniliową colę? Chcę jechać tam po nią specjalnie, ale nie chcę ryzykować i jechać do innego, bo tam może akurat nie być. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@StrasznyJanusz: Nie chcę zakładać, że mnie sprankowałeś, ale byłem właśnie dziś dokładnie w tym sklepie i pani mi powiedziała, że w ogóle nie sprzedają coli (w sensie oryginalnej, tylko pepsi itp.), na półkach rzeczywiście nigdzie nie było coli. Więc albo na przełomie tych kilku dni wycofali ją u siebie, albo musiało Ci się coś przywidzieć. :(
@Finnophile To prawda, że nie sprzedają coca coli, ale vaniliową na bank widziałem.
A to że nie sprzedają coli nie ma znaczenia to i tak jest produkt z importu, bo nie ma jej w oficjalnej dystrybucji, a oni akurat mają dużo napojów nealko od nimca.
Jestem tam z parę razy w tygodniu, także jak kiedyś będzie to zrobię zdjęcie :)
@StrasznyJanusz: Wierzę, potrzebowałem na ten weekend i najwyżej skoczę jeszcze jutro na dworzec do kuchni świata sprawdzić, ale dzięki. Potem chyba po prostu kupię zapas na necie. Więc wychodzi na to, że po prostu miałem pecha :)