Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Przeglądam tag od jakiegoś miesiąca. Mega się wykręciłem!

  Moja kolekcja:

  #perfumy

  odpowiedzi (39)

 • avatar

  #rdr2 #xbox

  Żeby stary chłop gierkę przeżywał dwa tygodnie po przejściu. Co to była za przygoda nie zapomnę jej nigdy. Od gier zawsze odbijała mnie ich infantylność w fabule lub w dialogach (odbiłem się nawet od W3, a taki Horizon Zero Down wyłączyłem po pierwszym spotkanym NPCu), a tutaj klimat tak gęsty że można kroić nożem (szczególnie na końcówce), fantastyczne dialogi i reżyseria scenek, mistrzowski voice acting. Pozostaje czekać na trójkę, bo już wiem że nic lepszego nie ma i długo nie będzie

  pokaż spoiler A ludziom którzy piszą spojery bez zakrywania ich, bo to hehe już stara gra, serdeczny Micah w pupę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  pokaż całość

  odpowiedzi (134)

 • avatar

  #rozdajo ręcznie zdobioną skrzynkę ze smokiem i runami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Skrzynkę pokazywałam na swoim tagu jakiś czas temu - świetnie nada się do przechowywania szpargałów do #rpg , drobiazgów w rodzaju #bizuteria czy innych podobnych przedmiotów. Może się też przydać jako #prezent dla kogoś, kto lubi fantastykę, smoki i runiczne klimaty. Wymiary skrzynki to 18,5 x 14,5 x 8 cm, wewnątrz wykładka z czarnego filcu. Na życzenie mogę spersonalizować i dodać od środka wieczka inicjały.

  Losowanie w piątek o 20:00 - zapraszam do plusowania! Przesyłka Paczkomatem na mój koszt.

  Więcej moich skrzynek do obejrzenia na #apaturiart . Ostatnio było mniej wrzutek, bo pracuję nad skrzynkami przeznaczonymi na prezenty i nie wolno mi spojlerować (。◕‿‿◕。)

  #rekodzielo #handmade #tworczoscwlasna #hobby #diy #smoki #fantastyka #fantasy #magia
  pokaż całość

  odpowiedzi (63)